Вихідними під Полтавою змагатимуться поціновувачі повнопривідних авто та квадроциклів

У найближчі суботу та неділю приміське село Гора стане центром зібрання любителів позашляховиків та квадроциклів. Адже саме тут відбудуться екстремальні заїзди, участь у яких візьмуть пілоти з усієї України. Серед який і збірна КП «Полтававодоканал» на чолі з генеральним директором Василем Воротинцевим.

Змагання любителів повнопривідних позашляховиків та квадроциклів досить популярні в Україні. Поціновувачі такого виду спорту, традиційно, обирають складні маршрути, впродовж яких техніку можна випробовувати і на крутих схилах, і в болотах, і в лісових хащах.

Приємно відзначити, що вже цієї суботи, 11 листопада, любителі автоекстриму зберуться у Полтаві. Адже тут пройде зліт джипперів та квадроциклістів України. Участь у змаганнях планують взяти близько 200 екіпажів з різних регіонів держави.

Учасники попередніх заїздів Учасники попередніх заїздів

Розпочнеться турнір з видовищного параду техніки, що відбудеться у суботу о 9:00 на Театральній площі нашого міста. Завітавши туди, зможете побачити тюнінговані повнопривідні позашляховики, квадроцикли, баггі та іншу техніку для екстремальних заїздів. У програмі показу й тест-драйви авто популярних світових марок.

Старт самої першості відбудеться о 12:00 у с. Гора, що під Полтавою. У перший день на трасу вийдуть учасники спецзаїздів по бездоріжжю, а от у неділю пілоти поміряються силами в так званому «трофі-рейді» — русі бездоріжжям за допомогою GPS-навігації.

Змагання пройдуть у таких залікових категоріях:

  • рейд (будь-яке серійне авто з повним приводом, з діаметром колеса не більше 31/33 дюймів, із забороною використання лебідки);
  • хард (аналогічно «рейду», тільки діаметр колеса не перевищує 35 дюймів, а пілот має можливість скористатися однією лебідкою);
  • супер-хард (будь-яке повнопривідне авто, без вищезгаданих обмежень);
  • ATV/UTV туризм;
  • ATV спорт;
  • UTV спорт.

З-поміж учасників — професіонали заїздів по бездоріжжю з різних областей. Полтавщину на змаганнях презентує, зокрема, збірна КП «Полтававодоканал», на чолі з генеральним директором підприємства, майстром спорту Василем Воротинцевим. 

— Не вперше беру участь у схожих змаганнях, — розповідає керівник «Полтававодоканалу». — Адже моя робота, як і улюблений спорт, схожі. Тільки в одному випадку я тримаю кермо автомобіля, а в іншому — керую великою командою професіоналів своєї справи.

Реєстрація учасників розпочнеться у п’ятницю, 10 листопада, о 12:00, на першому поверсі ТРЦ «Київ». На переможців заїздів, у свою чергу, чекають цінні призи.

Тому запрошуємо на найекстремальніший старт року. Субота, 11 листопада, 12:00, село Гора.

Прес-служба «Полтававодоканалу»