Вся правда про те, чому полтавці не дають хабарів, у нашому опитуванні

Оголошуємо результати нашого останнього опитування, яке стосувалося хабарів. Тема не нова, але нам було дуже цікаво, чи намагаються містяни боротися з цим явищем, як їм це вдається і за що доводиться платити найчастіше. А може, найбільше.

Як виявилося, близько половини всіх опитаних зізналися, що нікому не дають хабара. Понад 20% анкетованих відповіли, що платять, якщо у цьому виникає потреба. А 15% респондентів зауважили, що платять у медичних закладах лікарям. Можливо, не лише їм, але ми вирішили не запитувати надто детально, з ким ще в місті доводиться ділитися своїми заощадженнями. Не проти поживитися чужим коштомвиявилося 11,3 % наших читачів. Звісно, за умови що не будуть спійманими «на гарячому».

Певною мірою відрадно, що хабарники-освітяни та хабарники-правоохоронці вирівнялися у нашому опитуванні. Як відзначили самі читачі, рівень корумпованості в обох сферах практично однаковий. Але їм готові заплатити лише 1,9% опитаних. Загалом, участь у опитуванні взяло 53 людини. Слідкуйте за нашою сторінкою і долучайтесь до обговорення. Ми вже підготували нове цікаве опитування, яке опублікуємо на початку наступного тижня.

Юлія Самозвон.