Вся правда про чорних котів та п’ятницю 13-те від журналістів 0532ua.

З давніх-давен люди були схильні до забобонів. А полтавці й поготів. Адже саме на нашій магічній землі сюжети для своїх творів піддивився видатний літератор-містик Микола Гоголь. Глобалізація внесла свої корективи навіть у забобони. На піку популярності – інтегровані з Європи повір’я про шкоду чорних котів, розбиті дзеркала та розсипану сіль. Але чи не найбільшою славою овіяні п’ятниці, які припадають на 13, приміром як сьогодні. Журналісти «Полтава 0532» підготували добірку прикмет про цей день:

– Цього дня не можна вирушати в подорож чи далеку дорогу. Тих, хто цього не дотримувався, очікували всілякі невдачі та неприємні сюрпризи.

– Не можна висаджувати чи пересаджувати рослини, бо вони не приймуться та загинуть.

– Не варто лягати на операцію чи планувати оперативне втручання. Ризик, що така операція не буде успішною, у п’ятницю 13-го зросте. До речі, британські лікарі взагалі не призначають на ці дні операції.

– Окрема тема – весілля. Навряд чи полтавці ризикнуть брати шлюб у такий день.

– Для декого на п’ятницю 13-те припадає день народження чи інше важливе свято. Відзначати його дозволяється, але без фанатизму: гучних гулянь, моря алкоголю, співів та танців.

– У цей день підвищується ризик отримати в подарунок новий комп’ютерний вірус. Частина хакерів навмисне готують атаки на сервери даних саме на такі дні.

– У такі дні краще не змінювати роботу та не починати шукати нову.