Все одно не полетимо? Єдиний туроператор, що літатиме з Полтави, знову осоромився на всю країну

Єдиний туроператор, який з допомогою авіакомпанії Yanairздійснюватиме рейси з аеропорту «Полтава» вже кілька разів серйозно підводив своїх клієнтів.

Учора з авіаперевізником Yanair та туроператором JoinUp!, який в Україні співпрацює лише з цією авіакомпанією, знову трапився скандал. Близько 200 пасажирів з маленькими дітьми мусили кілька діб провести в аеропорту «Жуляни». Одразу два рейси – до Барселони і Антальї – кілька разів переносилися з незрозумілих причин. За інформацією пасажирів, путівки всі вони летять за путівками від туроператора JoinUp!Пасажири не змогли додзвонитися ані до менеджерів, ані до керівництва туроператора.

У прес-службі туроператора таку величезну затримку спокійно пояснюють технічними причинами перевізника Yanair. Буцімто, літак перебуває на техобслуговуванні.

Учора ввечері з’явилася інформація про те, що до Антальї пасажири вилетять сьогодні о 4 ранку. Але потім виявилося, що цей самий літак спочатку здійснить рейс до Барселони, а потім відвезе решту аеропортових заручників до Антальї.

У квітні заручниками цих самих туроператора й авіакомпанії в аеропорту Шарм-ель-Шейху стали 200 українців. Так само представники JoinUp!«забили» на своїх клієнтів з дітьми на кілька діб. Ось як тоді говорила про це одна з пасажирів Анна Сало:

–        Вже майже добу не можемо повернутись додому, рейс Шарм-ель-Шейх, авіакомпанія YanAir 5216. Ніхто ніякої інформації не надає. Нас до 200 людей, з них 45 дітей, усі голодні і дуже змерзли. Діти плачуть, а всім байдуже і ми у безвихідній ситуації. Представники (туроператора) JoinUp “забили” на всіх. Зараз ситуація дуже напружена, у людей вже здають нерви. Зараз нам пропонують анулювати старі квитки і поселити в готель. Але зворотного квитка в нас немає. Доведеться купувати квитки самостійно?! А найсмішніше те, що літаки цієї фірми на Київ вилітають спокійно, а до Львова всі скасовані.


Гарантій, що цей туроператор не вчинить так з клієнтами з Полтави, ніяких. І не факт, що нам з вами не доведеться добу сидіти в новенькому відремонтованому аеропорту ім. Івана Мазепи.