«Ворскла» вирвала перемогу на останніх хвилинах гри з «Карпатами»

15 серпня у рамках 8-го туру чемпіонату України із футболу Полтавська «Ворскла» гостювала у Львові, де зустрічалася із місцевими «Карпатами».

«Карпати»: Шевченко, Ковтун, Лебеденко, Федецький, Бородай, Карраскаль, Ді Франко, Ербес (Вербний, 85), Мякушко, Швед (Де Камарго, 46), Понде (Гуцуляк, 46)

Тренер: Жозе Мораїш

«Ворскла»: Шуст, Артур, Даллку, Пердута, Чеснаков, Шарпар, Кобахідзе, Ребенок, Скляр (Кравченко, 62), Кулач (Мисик, 87), Карека (Сергійчук, 58)

Головний тренер: Василь Сачко

До складу «Ворскли» повернувся капітан Володимир Чеснаков. Також тренер полтавців Василь Сачко вирішив зі старту випустити у основі двох бразильців: Артур – у захисті, Кареку – у нападі.

Проте більша частина гри пройшла у безмоментній боротьбі. Найкращий шанс відкрити рахунок змарнував Владислав Кулач, який після передачі Сандро Кобахідзе не влучив у ворота. Гра котилася до закономірної нульової нічиєї, коли раптом «Ворскла» забила переможний гол. Армен Даллку підключився при подачі кутового і пробив із льоту по недосяжній для воротаря господарів траєкторії – 0:1. «Ворскла» забила гол на 91-ій хвилині в тримала перевагу у рахунку. Після цієї перемоги полтавці піднялися на четверту сходинку турнірної таблиці.

Нагадаємо, вже 20-го вересня «Ворскла» на лондонському «Емірейтс» зіграє із місцевим «Арсеналом» у рамках першого туру Ліги Європи.

Раніше полтавська “Ворскла” вдома вирвала вольову перемогу над “Чорноморцем”.