Українська Прем’єр-ліга. 16-й тур. 19 листопада. Полтава. Стадіон «Ворскла» імені Бутовського.

«Ворскла»: Шуст – Пердута, Даллку, Чижов (Кулач, 77), Матвієнко – Чеснаков, Скляр, Шарпар – Кобахідзе (Кадимян, 69), Ребенок – Коломоєць (Загорулько, 83).

«Сталь»Пеньков – Грачов (Копитов, 43), Даніелян, Ткачук, Михайличенко — Якимів, Месхі – Климчук (Хоцяновський, 46), Мисик (Костенко, 74), Кузик – Обрадович.

Попередження:

Чижов, Скляр – Даніелян, Копитов.

Перший реальний епізод у грі на 13-й хвилині. Після атаки біля воріт опинився Кобахідзе, та не поцілив у дальній кут. «Сталь» теж атакувала, та Шуст вдало перекривав усі підходи, пишуть на офіційному сайті ФК «Ворскла».

Із гострого кута, прибравши захисника, пробивав Коломоєць. Ударові Юрія зумів завадити воротар кам’янської команди. Могла нечисельні вболівальники побачити гол «у роздягальню», під потужний удар Чеснакова кинулася ціла група гравців «Сталі».

Гарячий старт другої половини гри: Чижов головою накинув до штрафного майданчика, звідки Коломоєць кивком голови влучив у поперечину. На 51-й хвилині вже ударом ногою серйозно струсонув каркас воріт «сталеварів» Шарпар…

На 57-й хвилині Кобахідзе, вперше вийшовши в старті цього сезону, щосили з-за меж карної зони забив у ворота Пенькова – 1:0.

Змінивши на полі автора гола, міг відзначитися Кадимян. Але Гегаму не вдалося замкнути подачу з флангу на дальню штангу.

Потому після кількох спроб із центру штрафного взяв ворота Шуста Хоцяновський – 1:1.

Виручив ворсклян на 79-й хвилині Шуст, коли під поперечку цілив Кузик.

До завершення гри «біло-зелені» мали час змінити результат на свою користь, та всі спроби полтавців були марними завдяки обороні «сталеварів».