“Ворскла” U-21 вдома програла “Олександрії”

У матчі 25 туру чемпіонату U-21 полтавські футболісти програли гостям з Олександрії.

U-21, 25 тур. 30 березня, 2018, 13:00. Полтава, НТБ ФК “Полтава”.

Гол: Червак (28, автогол) 

“Олександрія”: Рудик, Прокопчук, Луців (Верхоланцев, 65), Сотніков, Гура, Гранчар, Зінкевич (Тищенко, 79), Ткачук (Хрієнко, 90), Вітенчук (Пиріг, 90+3), Шкіндер, Литвяк.

Запасні: Петрусь, Мандей, Сердюк.

“Ворскла”: Каневцев, Гончар, Червак, Остапенко, Саків (Луценко, 46), Черткоєв, Зайцев (Жениленко, 70), Косовський (Шаповал, 56), Одарюк (Сидоренко, 46), Глущук (Таранушич, 75), Гасенко.

Запасні: Вічний, Даниленко.

Перший тайм проходив досить рівно, без великої кількості небезпечних моментів. Та по завершенні півгодини гри “ворскляни” заробили собі гол, можна сказати, з необережності. Червак віддав на воротаря, але вийшло дуже неточно, м’яч залетів у дальній кут  – 0:1.

У другому таймі полтавці багато атакували і мали свої, хоч і невеличкі, можливості для взяття воріт. Зокрема Жениленко ледь вийшов на заміну, як першим ударом надіслав м’яч у бік воріт. Але футбольний снаряд пролетів вище поперечини. Втім, суперники також мали свої контратаки, які несли небезпеку. А у “Ворскли” попереду намагалися активно діяти Глущук та Шаповал, але щільна оборона “Олександрії” закрила власні ворота на міцний замок. 

Прес-служба ФК “Ворскла”