«Ворскла» розгромно поступилася резервному складу «Арсеналу»

Інтриги не вийшло: «Ворскла» без шансів програла «Арсеналу»

Сьогодні у Києві на НСК «Олімпійський» полтавська «Ворскла» в рамках п’ятого туру групового етапу Ліги Європи приймала лондонський «Арсенал». Матч в екстреному порядку перенесли з Полтави до Києва, проте для «Ворскли» гра не втрачає свою історичність. Тренери «Арсенала» привезли до Києва далеко не найсильніший склад. Це могло створити додаткові шанси для полтавців, які приїхали за малореальним, проте бажаним позитивним результатом. Вболівальників залишили без живого видовища, але з шансами на диво.

«Ворскла» — «Арсенал» 0:3

«Ворскла»: Шуст, Артур, Даллку, Чеснаков, Пердута, Скляр, Шарпар, Ребенок (Саків, 85), Кулач (Кане, 72), Сапай (Карека, 36), Коломоєць.

Головний тренер: Василь Сачко.

«Арсенал»: Чех, Ліхтштайнер, Дженкінсон, Голдінг (Медлі, 60), Мейтланд-Найлз, Гендузі (Гілмор, 78), Ремзі (Сака, 68), Ельнені, Уіллок, Нкетіа, Сміт-Роу.

Головний тренер: Унаї Емері.

Голи: Сміт-Роу (11), Ремзі (27, пен.), Уіллок (41),

Василь Сачко не став експериментувати і обрав вже добре знайому ігрову модель. У воротах вийшов Богдан Шуст. На лівому фланзі захсту розташувався Артур. У ценрі обороняти володіння Шуста була покликана пара Ардін Даллку — Володимир Чеснаков. Пару опорних хавів склали Олександр Скляр та В’ячеслав Шарпар. На флангах атаки мали розганяти Пало Ребенок та Вадим Сапай. Наконечником Василь Сачко знову випустив Юрія Коломойця, а глибше в допомогу Юрію поставив Владислава Кулача.

Звіт про матч та відео голів дивіться на сайті «Полтавщина Спорт».