«Ворскла» перемогла «Олександрію», забивши п’ять голів

8 вересня на стадіоні “Лтава” у Крутому Березі відбувся товариський матчі між «Ворсклою» та «Олександрією». Нагадаємо, у матчі першого кола полтавці без варіантів поступилися на виїзді, програвши з рахунком 2:0. Тепер у рамках товариської гри команда із Полтави прагнула взяти реванш. Проте початок зустрічі був не на користь господарів. Після голів Ковальця та Шастала «Ворскла» знову програвала з рахунком 0:2. Завдяки точному удару Кулача полтавці скоротили відставання у рахунку, проте за дві хвилини ще раз пропустили від Шастала – 1:3. Ще за дві хвилини свій гол у ворота «Олександрії» забив бразилець Карека, але тайм був все-таки за гостями , які на останній хвилині забили четвертий м’яч зусиллями Грицюка – 2:4.

«Ворскла» (перший тайм): Ткаченко, Пердута, Даллку, Чеснаков, Артур, Кобахідзе, Габелок, Скляр, Калимян, Кулач, Карека.

«Ворскла» (другий тайм): Шуст, Якубу, Мартиненко, Сапай, Саків, Ребенок, Кравченко, Мисик, Одарюк, Сергійчук, Коломоєць (Білий, 83).

На другий тайм «Ворскла» повністю змінила склад і зуміла переломити хід гри. Спочатку на 55 хвилині Одарюк скоротив відставання у рахунку. Потім Коломоєць на 75-ій встановив нічию – 4:4. А на 84-ій хвилині Мисик забив переможний гол і поставив крапку у результативній та драматичній грі – 5:4.

Нагадаємо, 15 вересня полтавська “Ворскла” зіграє на виїзді із “Карпатами”, а 20 вересня у першому матчі Ліги Європи протистоятиме на виїзді лондонському “Арсеналу”.