Ворони, старі меблі і жахливий сморід. У Полтаві на Половках біля контейнерів утворили стихійне звалище

Неподалік звалища граються діти і проходять мешканці мікрорайону

Щотижня полтавські ЗМІ пишуть про екологічні проблеми міста. Експерти та громадські активісти розмірковують про необхідність європейського ставлення до побутових відходів – сортування, переробки, утилізації.

Водночас із цим, у місті продовжують зявлятися стихійні звалища. При цьому – не лише у лісках на околицях міста, а просто у житлових мікрорайонах Полтави.

До прикладу, журналіст «0532.ua» натрапив на чимале стихійне звалище, яке, напевно, утворили жителі сусідніх будинків біля майданчику із контейнерами у провулку Хорольському на Половках.

Видовище, чесно кажучи, не надто приємне. І ці знімки точно не потраплять у путівники для туристів, яких кликатимуть відвідати Полтаву. Жахливий сморід, купи будівельного сміття, залишки продуктів, викинуті старі меблі. У купах риються птахи – голуби та ворони. І все це – вважай, посеред вулиці. За десять метрів – найближчі будинки та дитячий майданчик. Поряд дорога, якою ходять мешканці мікрорайону.

Сміття звідси не вивозять вже днів чотири, – говорить мешканка будинку по Хорольській, яка повз звалище йде викидати пакет зі сміттям до контейнеру. – Не знаю, хто має вивозити сміття, мабуть, комунальники.

Так, звісно, вивозити сміття мають комунальники, але робити це вони повинні із встановлених контейнерів, а не зі звалища, яке утворили у мікрорайоні.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як під Полтавою виготовляють сортувальні лінії для сміття.