Волонтери з Італії та Туреччини святкували День незалежності разом з полтавцями

Іноземні волонтери долучилися до AIESEC пікніку спільно з ГО «Нова Полтава»Іноземні волонтери долучилися до AIESEC пікніку спільно з ГО «Нова Полтава»

24 серпня Україна святкувала 27-у річницю незалежності. До святкування у Прирічковому парку долучилися й іноземні волонтери від міжнародної молодіжної організації AIESEC.

Щорічно в Полтаві до Дня незалежності проходить багато заходів. Цього року святкування у Прирічковому парку було в новому форматі — разом з представниками Туреччини та Італії.

Крім волонтерів на заході діяли локації для дітей — батутна зона, аквагрим, яскрава фотозона, де бажаючі могли сфотографуватися з дзеркальною людиною. Вражаючим для юних гостей стало наукове кріо-шоу від студії свят Маргарити Беус.

Дорослі в цей час дивилися концертну програму за участі співачок Дарії Сидорової та Вероніки Безкоровайної. танцювального колективу клубу спортивно-бальних танців «Парадиз» Дмитра та Анастасії, вихованців творчого центру Наталії Май Михайла Іванищенка та Яна Яреська, та представників Туреччини й Італії, які заспівали на рідній мові.

Волонтер з Туреччини Мехмет ділиться враженнями про захід:

— Мені дуже сподобалося святкувати з полтавцями День незалежності, адже це ваше національне свято. Для всіх гостей ми разом з дівчатами з Туреччини готували національні страви — булгур з овочами, пататник (салат з картоплею), каву та айран.

Іноземні волонтери на святкуванні готують національні страви Іноземні волонтери на святкуванні готують національні страви

Співорганізаторка заходу Ольга Євтушенко говорить, що його ідеєю стало бажання створити щось незвичне для полтавців. Тому і залучили іноземних волонтерів, які приїхали до Полтави на шеститижневе стажування до ГО «Нова Полтава» та «Аврори»:

— Ми організували святкування Дня захисту дітей і побачили, що полтавцям подобаються такі заходи. Тому, трохи змінивши формат, провели День незалежності. Сподіваємося, що гостям нашого заходу було цікаво та пізнавально.

Наприкінці заходу між гостями розіграли п’ять тортів, а також безкоштовно всіх пригощали патріотичними тортами.

25 серпня іноземні волонтери долучилися до AIESEC-пікніку, де молодь разом з ними та організаторами даного проекту спілкувалися, відпочивали та дізнавалися про ГО «Нова Полтава» та AIESEC. 

Саме ця організація курує проектами за участі іноземних волонтерів. Зараз відкрито набір до участі в ній. Організатори закликають бажаючих полтавців, віком від 17 до 29 років, долучатися до неї. Мета — не лише міжкультурний обмін, але і розвиток лідерства, вміння працювати в команді, нові знайомства, налагодження комунікацій. 

Зареєструватися на участь в організації можна за посиланням: aiesec.ua.

Яна АНДРУСЬ