Водій, який влітку насмерть збив трьох підлітків на Лубенщині, частково визнає провину

Лубенський суд почав розглядати справу винуватця ДТП із трьома загиблими підлітками, який визнає свою провину лише частково

7 лютого у Лубенському міськрайонному суді розпочався розгляд справи за обвинуваченням по справі смертельного ДТП у селі Губському Лубенського району. Про це повідомила міська телекомпанія «Лубни».

Нагадаємо, аварія сталася у ніч на 28 серпня 2016 року. Тоді водій Ford Transit Андрій Сердюк насмерть збив трьох підлітків та зник з місця пригоди. Чоловіка оголосили у розшук і затримали в той же день. Як повідомляли місцеві мешканці, він сідав за кермо, будучи напідпитку. Менше, ніж за місяць, прокуратура направила обвинувачення Андрію Сердюку.

За даними реєстру судових справ, після збору усіх необхідних документів, розгляд кримінального провадження за обвинуваченням призначили на 7 лютого. Як повідомили журналісти місцевої телекомпанії, вчора у залі засідання були присутні родичі та знайомі загиблих, винуватець аварії, представники сторін, прокурор та суддя.

У справі фігурують дві жінки, які готові засвідчити, що Андрій Сердюк вживав алкоголь перед тим, як сів за кермо. Однак, жодного разу ці свідки не з’явилися у суді. Крім того, ситуація ускладнюється тим, що свідків самого ДТП, як таких немає, адже в ніч на 28 серпня під Губською горою не було людей.

Також повідомляється, що підсудний провину частково визнає. Втім, у якій саме частині, невідомо.

7 лютого суд заслухав клопотання прокурора, одне з яких — продовження строку тримання під вартою Андрія Сердюка. Розгляд справи перенесли на ранок 27 лютого. На засіданні суд має заслухати свідків.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»