Власником полтавських «Лото маркетів», які прикрила поліція, виявилася зареєстрована у квартирі київська фірма

Власником мінімум чотирьох «Лото маркетів» у Полтаві виявилася київська фірма, зареєстрована у житловому будинку разом із іншими 234-ма підприємствами

Як мінімум, чотири «Лото маркети» у Полтаві належать київській фірмі «Укрлото-Київ». Про це «Полтавщині» стало відомо з реєстру судових справ.

Мова йде про гральні заклади, розташовані за адресами:

З усіх цих «Лото маркетів» полтавська поліція вилучила обладнання наприкінці грудня 2016 року в рамках загальнодержавного відпрацювання з протидії нелегальному гральному бізнесу.

Згідно з даними судового реєстру, ці заклади належать ТОВ «Укрлото-Київ». Товариство також має кілька гральних залів у Кременчуці, Зінькові та Гадячі.

Засновником «Укрлото-Київ» є киянка Олександра Задорожная. Фірма зареєстрована у березні 2014 року, а її юридична адреса — житловий будинок по вул. Миколи Шепелєва, 6 у Києві.

«Бізнес-центр» на вул. Миколи Шепелєва, 6 у Києві з зареєстрованими 234-ма підприємствами «Бізнес-центр» на вул. Миколи Шепелєва, 6 у Києві з зареєстрованими 234-ма підприємствами

За даними Мінюсту, у цьому будинку зареєстровані ще 234 товариства, приватних підприємства та громадських спілок. Всі підприємства займаються різними видами діяльності; від будівництва, видавництва та торгівлі до адвокатських послуг та IT.

Зазначимо, що за схожою схемою оформлені гральні заклади під маркою «Лото маркет» та «Лото в мережі» у Києві, роботою яких зацікавилися журналісти програми «Наші гроші». Фірма «В мережі» зареєстрована на екс-працівника спецпідрозділу Кобра у гуртожитку МВС. Його дружина заперечує причетність чоловіка до грального бізнесу, а сусіди сміються, бо живе родина досить скромно.

Наші гроші №151. Гральний бізнес МВС (2016.12.19) Випуск програми «Наші гроші» про гральний бізнес

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»