Влада Полтави виділила 4,8 млн грн на переобладнання трьох «тролейбусів-гармошок»

У Полтаві до кінця року планують зробити з трьох «тролейбусів-гармошок» звичайні за 4,8 млн грн

4 квітня комунальне підприємство «Полтаваелектроавтотранс» оприлюднило на ProZorro оголошення про проведення відкритих торгів на капремонт (модернізацію) тролейбусів з переобладнанням ЮМЗ Т1 на ЮМЗ Т2П. Тобто з «тролейбусів-гармошок» планують зробити звичайні, односекційні. Очікувана вартість таких робіт — 4,8 млн грн.

Згідно з тендерною документацією, майбутній переможець торгів має переробити три двохсекційні тролейбуси та односекційні до кінця 2017 року. Для цього він повинен мати дозвіл або погодження від заводу-виробника на виконання таких послуг.

Крім того, серед переліку робіт, які має виконати фірма-переможець:

  • ремонт кузовів;
  • заміна вікон, сидінь поручнів, сходинок, люків;
  • модернізація електро-, пневмо та механічного обладнання тролейбусів.

Наразі відбувається етап подання пропозицій, який триватиме до 8 травня. Після цього, 13 травня, відбудеться аукціон, який визначить переможця.

Довідково. ЮМЗ Т1 — двосекційний тролейбус особливо великої місткості для міських перевезень, який випускався на Південному машинобудівному заводі з 1992 по 1998 роки, з 1993 року, крім Дніпропетровська, складався на підприємствах «Південмашу» у Павлограді.

ЮМЗ Т2П — колишній двосекційний тролейбус, переобладнаний у одинарний 12-метровий високопідлоговий тролейбус, що за всіма ознаками подібний до ЮМЗТ2, котрі випускалися на Південному машинобудівному заводі серійно у Дніпрі з 1993 року.

Приклад модернізацій старої «гармошки» Приклад модернізацій старої «гармошки» | Фото Юрія Давиденка

Нагадаємо, у березні КП «Полтаваелектроавтотранс» запустило один тролейбус, переобладнаний за такою ж схемою Полтавським ремонтно-механічним заводом. Того ж дня влада презентувала і три нових тролейбуси типу Богдан-Т70117 з п’яти, закуплених за 5 млн грн.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»