Влада Полтави попередньо згодна на реконструкцію траси Київ — Харків в межах міста

Вулиця Харківське шосе Вулиця Харківське шосе | Кадр з відео vk.com/video245447019_456239034

Міська влада та Служба автомобільних доріг в Полтавській області взяли на себе зобов’язання з реалізації проекту масштабної реконструкції міжнародної траси в межах міста

Відбулася зустріч начальника Служби автомобільних доріг в Полтавській області Володимира Трояновського із міським головою Полтави Олександром Мамаєм. Сторони діалогу обговорили реалізацію проекту реконструкції траси Київ — Харків в межах обласного центру, досягли попередніх домовленостей та взяли на себе певні зобов’язання. Про це повідомили в прес-службі САД в області.

Так, проектанти-дорожники вже обстежили необхідні ділянки землі. Служба також провела переговори з представниками Світового банку, за рахунок якого і буде здійснюватися можливе будівництво. Далі служба виконає проект згідно з даними, які нададуть міські чиновники.

Міська влада зі свого боку досліджує межі землі поруч із трасою, яку обслуговуватимуть в разі проходження дороги через місто. Окрім цього місто обстежує елементи електрокомунікацій, встановлених вздовж дороги, оскільки у майбутньому їх, можливо, необхідно буде перенести.

Наразі триває спільна робота. Остаточну дату початку робіт назвати важко, оскільки це залежить від оперативності міських служб і подачі необхідної інформації спеціалістам Служби автодоріг.

Нагадаємо, що Служба має намір за кошти Світового банку кардинально реконструювати трасу Київ — Харків в межах Полтави.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»