Влада Полтави планує витратити мільйон гривень на придбання Toyota Camry Premium

Міськвиконком Полтави оголосив тендер на придбання автомобіля Toyota Camry Premium або еквіваленту. Орієнтовна вартість закупівлі становить мільйон гривень

6 березня 2017 року Полтавський міськвиконком розмістив на порталі ProZorro оголошення про тендер на закупівлю легкового автомобіля. У тексті оголошення вказано, що автомобіль має бути або Toyota Camry Premium або еквівалент. Орієнтовна вартість закупівлі становить 990 тис. грн. В цілому, заявлена вартість наближена до ціни, яка вказана на сайті центру Toyota.

Аби дізнатися необхідність такої закупівлі, ми вирішили зателефонувати до Петра Мізіка, який на порталі ProZorro зазначений контактною особою замовника. Проте за вказаним номером ніхто не відповідає.

Можемо припустити, що полтавській владі не дає спокій слава мера Гадяча та інших районних посадовців, про яких йшла мова у розслідуванні телеканалу «Лтава». Тоді, журналісти показали на яких машинах їздять чиновники області. З’ясувалось, що гадяцькі посадовці також полюбляють їздити на Toyota Camry за бюджетні кошти.

Репортаж Ігоря Ізотова про машини чиновників Полтавської області

Сподіваємось, що міська влада прокоментує гостру необхідність поповнення автопарку машиною за мільйон гривень.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»