Влада Полтавщини направила в Авдіївку опалювальне обладнання та будівельні матеріали

Завантаження гуманітарної допомоги для Авдіївки Завантаження гуманітарної допомоги для Авдіївки

Сьогодні обласна влада Полтавщини передала в Авдіївку необхідне обладнання та матеріали. Частину виділили з обласного матеріального резерву, решта — допомога благодійників.

Наразі Авдіївка перебуває в епіцентрі збройного конфлікту. Там активно ведуться військові дії. А мирне населення залишилося без засобів комунікації. 

Завдяки допомозі Полтавської ОДА та облради мешканці Авдіївки отримають відводи різного діаметру, ацетиленові генератори, кисневі рукави, газові котли, електроди, засувки, вентилі та інші матеріали. Всі ці матеріали необхідні для відновлення інфраструктури міста та її нормального функціонування. 

Дану допомогу виділили з обласного матеріального резерву. Він створений для подібних надзвичайних ситуаціях. Так, матеріальний резерв використовувався для подолання результатів негоди в Чорнухах. А до цього з нього надавалася допомога місту Маріуполь, яке постраждало від обстрілів. 

Іншу частину допомоги надали підприємці, небайдужі до ситуації в Авдіївці. В Полтавській ОДА таку співпрацю державного сектору з бізнесом для вирішення спільних проблем вважають дуже важливою. 

За виділення і передачу допомоги для мешканців Авдіївки відповідало Управління капітального будівництва Полтавської ОДА. Транспорт надала ДСНС в Полтавській області.

Тимофій Голбан Тимофій Голбан

— Сьогоднішня ситуація в Авдіївці — це проблема не лише Донбасу. Це біда всієї України. Тому інші області повинні об’єднатися і надати необхідну допомогу. Ми не можемо кинути в біді українців, які сьогодні живуть не тільки під обстрілами, але й без комунікацій: світла, води, тепла, — розповів начальник УКБ Тимофій Голбан. 

Нагадаємо, що 2 лютого Полтавщина відправила 15 тонн гуманітарної допомоги для Авдіївки. Серед них — продукти харчування, теплі речі та ковдри, буржуйки та пелети для опалення, медикаменти.

Прес-служба Полтавської ОДА