Влада Карлівки віддала 300-тисячний підряд на ремонт міського парку підприємству дружини мера

Міський голова Карлівки Олександр Наконечний Міський голова Карлівки Олександр Наконечний

Восени 2016 року Карлівське УЖКГ, без тендеру, уклало договір на 300 тис. грн з підприємством, яке належить дружині місцевого міського голови

26 жовтня 2016 року на порталі ProZоrro був опублікований звіт про укладений договір між Карлівським УЖКГ та ТОВ «Рембудпроект Схiд-Iнтеграл» на суму 300 тис. грн. Кінцевим власником підприємства є дружина Карлівського міського голови Олександра Наконечного Світлана.

Текст договоруТекст договору

За умовами цього договору, за 300 тис. грн. до кінця 2016 року підприємство мало відремонтувати місцевий «Парк героїв, які загинули за свободу та незалежність України». За даними порталу «Є-datа», наразі підприємство вже отримало 200 тис. грн.

«Рембудпроект Схiд-Iнтеграл» створений у 2013 році. Його засновником є Світлана Наконечна, яка проживає по вулиці Холодноярська (Радянська), 36. Згідно з держреєстром прав на нерухоме майно, цей будинок належить меру Карлівки Олександру Наконечному. Саме він, з 2013 по 2014 рік, перебував на посаді директора цього підприємства.

На сьогодні директором підприємства вказаний Сергій Савчук, який у 2015 році балотувався до Карлівської райради від партії «Свобода». Її місцевий осередок очолює Олександр Наконечний. За даними ЦВК, ще у 2015 році Сергій Савчук працював охоронцем у АТБ. Але з приходом до влади Олександра Наконечного його кар’єра пішла вгору.

Виникають сумніви щодо прозорості використання держкоштів. Адже, як мінімум, тут є підозра на конфлікт інтересів. Ще більше сумнівів додає непроста біографія Олександра Наконечного. У період 2014-2015 років він очолював Карлівську райдержадміністрацію, поки Полтавський суд не визнав його винним у корупційному злочині, а Президент України не звільнив. Як бачимо, це не завадило йому обратися міським головою Карлівки.

Ще один цікавий факт про мера Карлівки. З невідомих причин, на сайті НАЗК немає його е-декларації. Тобто, на виході, ми маємо мера, засудженого за корупційний злочин, без декларації, чия дружина-підприємець ремонтує міський парк. Радимо правоохоронним органам звернути увагу на те, як використовують бюджетні кошти у місті Карлівка.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»