Вільні громадяни, сильні громади – запорука ефективної держави

Представники Громадської організації “Громадське об’єднання Полтава” відвідали I громадянський лекторій на тему “Вільні громадяни, сильні громади – запорука ефективної держави”, що проходив 11-12 червня 2015 року в Полтавській державній аграрній академії.

26

Програма була досить насиченою:

Спочатку політолог Андрій Мішин у першій доповіді акцентував увагу на впливу кланів на розвиток громад, далі за участі небайдужих громадян відбувся круглий стіл щодо впливу потужних громадах на впровадження інноваційних змін.

24

Пізніше філософ Сергій Дацюк презентував інноваційну концепцію впровадження децентралізації.

25

 

Директор Інституту економіки і бізнесу аграрної академії Олександр Галич зі своїми студентами розповів про успішний досвід співпраці навчальних закладів і громадян у розвитку сільських територій.

22

Перший день завершив експерт Московської Гельсьнської групи Вадим Карастильов доповіддю про нові формати співробітництва в умовах сьогодення.

23

Другий день був не менш інформативний, лекторій продовжився лекцією психолога, священика о.Антонія Рудого “Психологiя взаемовiдносин авторитарноi системи i внутрiшнього прагнення взiрця европейськоi цивiлiзацii”.

21

Нажаль, нам не вдалося почути доповідь політолога Ондрія Окари про модернізацію України – він не зміг приїхати до Полтави.