Військові льотчики з Миргорода показали клас на міжнародному авіасалоні в Польщі

Літаки СУ-27, які базуються в Миргороді, продемонстрували в Польщі програму з 23 фігур вищого пілотажу.

Військові льотчики з Полтавщини здійснили посадку в Івано-Франківську після виступу на міжнародному авіаційному показі International Airshow-2017 у Польщі, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу 831 бригади тактичної авіації.

Україна була представлена двома винищувачами Су-27 та військово-транспортним літаком Ан-26.

Протягом 12-хвилинної пілотажної програми полковнику Олександру Оксанченко вдалося продемонструвати 23 фігури. Виконання петлі Нестерова, такого елементу, як “Дзвін”, бойових розворотів з поворотом у внутрішній бік, бойових розворотів з “Бочками”, перевернутий політ, імітація заходу на посадку з шасі, проходи на малій та великій швидкостях нікого не залишать байдужими. Загалом програма складена таким чином, щоб під час виступу показати можливості літака-винищувача, його маневреність, професійний рівень військового льотчика, не виходячи за межі візуальної видимості.

За словами першого заступника командира повітряного командування “Центр” ПС ЗСУ полковника Олега Геся, військова техніка відпрацювала безвідмовно.

“Щодня на авіапоказі в місті Радом збиралось до 100 тисяч глядачів. Переважна більшість приходили спеціально подивитись і виступ нашого Су-27. По закінченню авіапоказу нашій делегації була висловлена подяка як від керівництва Збройних Сил Польщі, так і від місцевих органів самоврядування”, – зазначив полковник Олег Гесь.