Відзнаки, подарунки та іменні годинники. У Коломацькій ОТГ пройшло свято останнього дзвоника

25 травня для школярів Степанівки, Василівки та Коломацького завершився навчальний рік. Останній дзвоник відсвяткували відзнаками, подарунками та побажаннями.

Традиційно для цього свята, воно пройшло з побажаннями від директорів, вчителів та гостей, а також танцями та віршами учнів. На святах вручили багато грамот та дипломів за успіхи у навчанні, перемоги на конкурсах та олімпіадах.

— Останній дзвоник — це найголовніше свято для учнів та вчителів. Всі можуть з полегшенням зітхнути. Єдине, думаю, знервовані випускники. Хотілося б їм сказати, що вони — найближче майбутнє нашої держави, найкращі її розбудовники. Тож я бажаю їм подальших успіхів, — з вітальним словом виступив голова Коломацької ОТГ Євген Почечун.

Євген Почечун виступає перед учнями Євген Почечун виступає перед учнями

У Коломацькому випускників батьки вітали короваєм. А підприємець Євген Мартиненко до відзнак за успішність школярів на конкурсах додав грошову винагороду.

Випускників Василівської школи привітав в.о. старости та колишній сільський голова цієї сільради Олександр Кулініч. До нього долучився підприємець Володимир Грига. Дітям вручили подяки, винагороди, а також іменні годинники. 

Свято останнього дзвоника у Коломацькому Свято останнього дзвоника у Коломацькому

— Для випускників останній дзвоник — це початок дороги у нове, доросле життя. Там доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Україні сьогодні як ніколи потрібні роботящі руки, розумні голови, дбайливі господарі, — говорить директор Василівської школи Людмила Горіздра.

Привітання випускників у Василівці Привітання випускників у Василівці

Малеча отримує подяки Малеча отримує подяки

У Степанівці, незважаючи на невелику кількість учнів, свято пройшло на такому ж високому рівні. Випускників 11 класу там немає, але є випускники з молодшої школи — 4-го класу. Вони прочитали вірші та виконали танець козаків.

Після закінчення навчального року у всіх НВК об’єднаної громади відкриються пришкільні табори. Для активного відпочинку дітей Євген Почечун підготував подарунки — спортивний інвентар.

Марк ЧУБЕНКО