Відомий синоптик розказала, якою буде погода в середу

” – В Україні завтра, у середу, – літо! Вдень температура повітря покаже +26+31 градус.У більшості областей буде сухо та сонячно. Максимум якісь хмарки серед дня побігають, але нічого мокрого вони не створять.Чого не можна сказати про західну частину України. Там 29-го травня йтимуть знову короткочасні дощі з грозами, подекуди можливі шквали та град. І, відповідно, температура повітря на Заході очікується нижчою, +21+24 градуси.

Сьогоднішній сильний вітер перескочить і у завтрашній день – пориви із південного сходу досягатимуть 15-20 м/с.Тримайте міцно капелюхи, хто носить, паркуйте уважно автомобіль, особлива увага – будівельникам: вітер послабне 30-го травня, тому на сьогодні-завтра робОти, наприклад, на даху чи з допомогою баштових кранів варто відкласти.

У Києві середа буде сухою та спекотною, без опадів, +26+28 градусів.31 травня та 1-2 червня у Києві з`являться дощі, температура повітря дещо знизиться.

Оці атмосферні `круть-верть` можуть впливати на здоров`я, тому боремося із головним болем та сонливістю на роботі спогляданням півників, кущових троянд, полуниці та черешні у ящиках та нарешті яскравих гардеробних кольорів на вулицях”.

Раніше ми розповідали Синоптик пообіцяла літню погоду. Чи надовго?