Відомий продюсер заявив, що Данилко не розбирається в музиці

Володимир Бебешко заявив у коментарі виданню «ГОРДОН» що не розуміє, чому полтавець у фіналі нацвідбору Євробачення матюкався та незрозуміло себе поводив.

Фінал національного відбору Євробачення, який відбувся минулої суботи, не оминув скандалу – один з суддів нецензурно вилаявся на глядача у залі. Сталося це після виступу співачки TAYANNA. Суддя нацвідбору та шоумен родом з Полтави Андрій Данилко засумнівався, чи конкурсантка часом не співає під фонограму, що є забороною під час національного відбору. Щоб перевірити це, попросив режисерів увімкнути «мінус» пісні. Під час цього один з глядачів, якого пізніше ведучий Сергій Притула назвав адміністратором TAYANNA, підійшов до сцени і на адресу Данилка почав кричати окремі фрази:«Як вам не соромно? Ганьба!!!»

«Це ще хто? Іди в п****. Випийте пігулку. Хто ви такий? Охороно, виведіть його до однієї матері. Стоїть, кричіть, як хворий», – говорив шоумен.

Володимир Бебешко має свою точку зору стосовно даної ситуації:

«…А Данилко просто не розбирається в музиці. І як це взагалі можливо, що суддя сидить і матюкається? Ніхто б фонограму там не дозволив включити, це контролюють спеціальні люди. Не потрібно було влаштовувати цей цирк. Єдине, чого я не зрозумів, – навіщо це взагалі потрібно: щоб опустити Tayanna чи, навпаки, підняти? А жартувати може ведучий. Він для цього там і потрібен. І суддям не потрібно з ним боротися», – резюмував Бебешко.