Відомий полтавський лікар презентував поетичну збірку та фотовиставку

Полтавець Андрій Дзюба має дві іпостасі – медик за фахом та митець. Він багато років працює лікарем у п’ятій міській лікарні, а у творчих колах відомий як поет та фотохудожник. Вчора у Галереї мистецтв відбувся творчий вечір Андрія Михайловича, під час якого він представив на суд шанувальників експозицію світлин та нову збірку, що отримала назву «Мольфарові мандри».

У центральній виставковій залі Галереї мистецтв зібралися сотні полтавців. Це друзі та шанувальники Андрія Дзюби.

«Мольфарові мандри» – друга збірка автора. Перша – під назвою «Страж», побачила світ у 2013 році і була написана російською мовою. Нова збірка містить вірші українською. Андрій Дзюба – один з небагатьох авторів, що вільно пише обома мовами, і при цьому у нього легке перо і «чіпке око».

Андрій Михайлович – корінний полтавець, все його життя пов’язане з нашим містом, і при цьому він понад усе любить подорожі, внаслідок яких народжуються світлини та вірші. На фото – найекзотичніші куточки світу, з іхнім колоритом та фарбами, але при цьому митець не забуває Полтаву. На його роботах вона грає особливими тонами, художник примушує по новому глянути на вулички та будинки, людей та природу.