Відкриття найпотужнішого культурного осередку Полтавщини – центру дозвілля «Гармонія»!

Спочатку планували створити центр розвитку для дітей працівників підприємства. Потім вирішили, що місту не вистачає культурно-освітнього закладу для дітей. Як раніше і планували, у центр запросили кращих спеціалістів Полтавської області. І не лише полтавської.

На базі центру працюють провідні викладачі та тренери за напрямками:

– Хореографічний (спортивно-бальні танці, сучасно – класичні танці, класична хореографія, дитяча хореографія);

– Спортивно – акробатичний напрямок (Жонглювання, гімнастика, еквілібристика, повітряна гімнастика, акробатика, каучук);

– Музичний напрямок ( вокальний спів, гра на гітарі);

– Образотворче мистецтво (Малювання, живопис, декоративна композиція, ліпка, квілінг).

Студією бальних танців керує Віталій Горголь – головний тренер центру дозвілля «Гармонія», майстер спорту України зі спортивних танців, багаторазовий чемпіон і володар кубку України, призер кубку Світу, переможець відкритого чемпіонату Світу, магістр хореографії.

Студією сучасно-спортивних танців керує не менш відомий хореограф з дитячої спортивної хореографії – Тетяна Супрун, засновник та незмінний керівник зразкового колективу естрадного танцю «Глорія», володар гран-прі та перших місць за кращі хореографічні постановки. Щороку приводила свій колектив до перемог на всеукраїнських, міжнародних конкурсах та фестивалях в Україні, в Італії, Сербії та Болгарії. У 2015 разом з колективом здобула гран-прі «Кубок Чапкіса».

Також, у центрі будуть розвивальні дитячі напрямки, зокрема працюватиме напрямок спортивної акробатики, який матиме поділ на жонглювання, еквілібристику та повітряну гімнастику (тренер – Микола Нестерук).

Загалом, у центрі діятиме шість напрямків. Чотири дитячі і два дорослі. Зараз відбувається набір у студію естрадного танцю, бального танцю, циркову, студію образотворчого мистецтва, естрадного вокалу. Для дорослих працює напрямок фітнесу, пілатесу, танців та бодіфлексу.