Відкрите звернення до народного депутата України Сергія Капліна, лідера Соціал-демократичної партії

Антоніна Степанівна Ярошенко, голова вуличного комітету вул. Кононівської м.Лубни Антоніна Степанівна Ярошенко, голова вуличного комітету вул. Кононівської м.Лубни

Шановний Сергію Миколайовичу!

Звертаємось до Вас як до народного депутата України та лідера Соціал-демократичної партії (Партія простих людей Сергія Капліна) за допомогою в боротьбі громади проти знахабнілого бізнесмена-перевізника Дмитра Волика! Щиро вдячні Вам за активну позицію в Верховній Раді щодо відстоювання інтересів Полтавщини, за розвиток профспілкового руху та за реальний захист простих людей в Україні!

У місті Лубни вже декілька років назрівала конфліктна ситуація з власником маршрутних таксі, який майже монополізував цю сферу. Люди постійно скаржаться на цього перевізника протягом декількох років. У жовтні 2016 року від колес маршрутки загинув Олександр Скороход. Попри такий випадок, хамство водіїв бізнесмена Дмитра Волика збільшилось, бо покарання поніс тільки водій, якого позбавили волі на 4 роки. Пенсіонерів «викидають» з маршруток, порушується графік руху громадського транспорту.

Але найгірше те, що депутат міської ради Євген Алєксєєв, який пройшов по списку Партії простих людей Сергія Капліна, виявився близьким родичем бізнесмена Дмитра Волика. Євген Алєксєєв теж бізнесмен, має дорогий мерседес та захищає інтереси бізнесу перевізників в міській раді, а не тих простих людей, які їздять на їх маршрутках та голосували за Партію простих людей. Ніякого захисту немає.

У Революції Гідності ми з Вами, Сергію Миколайовичу, — перемогли! Але воюючи з зовнішнім агресором, ми забуваємо про внутрішні складнощі, в нашому випадку, це бізнесмен Дмитро Волик, який прикриваючись вашим чесним ім’ям, нахабно заробляє мільйони на перевезеннях. Просимо вплинути на вашого депутата, родича Дмитра Волика, Євгена Алєксєєва та допомогти громаді побороти хамство в маршрутках тисячолітнього міста Лубни!

Ми готові до радикальних дій проти перевізника Волика та його захисника в міській раді, депутата-родича Євгена Алексєєва: будемо організовувати збір підписів громадян проти цього перевізника, щоб відкликати його ліцензію на перевезення та прийдемо спільно на сесію міської ради на пікетування, тому що водії ведуть себе нахабно, не пускають пільговиків та не дотримуються графіків руху.

З повагою, ініціативна група по захисту прав лубенців, які постраждали від дій перевізника