Відеоблогери з Дніпра продовжують провокувати патрульних Полтави — місцеві колеги від їхніх дій відхрещуються

Максим Філоненко та «хуліганське» паркування дніпрян біля Управління патрульної поліції Полтави Максим Філоненко та «хуліганське» паркування дніпрян біля Управління патрульної поліції Полтави

До конфлікту із полтавськими патрульними та акивістами-відеоблогерами долучилися мешканці Дніпра — полтавці від дій останніх відхрестилися та заявили про готовність діалогу

Сьогодні до Полтави завітали активісти-відеоблогери з Дніпра, які спеціалізуються на дорожній темі. Приводом для цього став конфлікт між їхніми полтавськими колегами та патрульними поліцейськими, який переріс у травлю комбата поліції та розбите вікно у квартирі активіста.

Один з приїжджих відеоблогерів — Віталій Санжаков. Разом зі своїми знайомими він завітав до Управління патрульної поліції Полтави. Чоловіки поставили на пішохідній частині один зі своїх автомобілів, намагаючись спровокувати патрульних. Після цього, за їхніми словами, вони пішли «здаватися» патрульним.

Що саме мали на меті активісти, точно сказати неможливо. «Полтавщина» зв’язалася із Віталієм Санжаковим, однак він у цей час сперечався з одним з патрульних і не зміг відповісти на наші запитання.

На одній з прямих трансляцій Санжакова, активісти повідомили, що приїхали на розгляд справ стосовно постанов, винесених стосовно порушень патрульних. Їх харків’яни зафіксували 2 липня під час візиту до Полтави. На іншій трансляції видно, що правоохоронці складають матеріали на одного з приїжджих активістів Станіслава Сурового. На нього склали протокол за фактом паркування на тротуарі.

Иду в полицию Полтавы, сдаватьсяАвтомобіль дніпровського активіста Віталія Санжакова («Vitos») біля УПП

Часть 2Віталій Санжаков та Станіслав Суровий «здаються» поліції після порушення правил паркування

На місце акції із припаркованим біля поліції автомобілем також приїхали полтавські активісти. Вони розділилися на два табори. Одні підтримували приїжджих колег, інші — відхрестилися від них. Зокрема, Максим Філоненко, з якого і почався конфлікт, заявив, що не кликав до Полтави ні сьогоднішніх «гостей», ні тих, хто приніс похоронний вінок до будинку комбата патрульної поліції Дениса Сідана.

Максим Філоненко про конфлікт з патрульними та приїзд активістів з Дніпра та Харкова (2017.07.04) Максим Філоненко про конфлікт з патрульними та приїзд активістів з Дніпра | Відео Сергія Чередніченка

Крім того, Філоненко заявив, що готовий до діалогу із патрульними, однак має до них питання стосовно розбитого вікна та відсутності будь-якої реакції на порушення самих поліцейських. Він попросив колег з інших міст не втручатися. Ці слова зафіксував на відео та оприлюднив на своїй сторінці у Facebook Сергій Чередніченко.

Конфликт с полицией ПолтаваЗатримання дніпровських активістів, які засіли в автомобілі

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»