
Відбулися зустрічі представників громадськості із керівництвом ЦНАП у містах Миргороді та Кремечуці
01-02 березня 2016 року в рамках проекту “Моніторинг електронних сервісів центрів адміністративних послуг у Полтавській області” відбулися зустрічі представників громадськості із керівництвом ЦНАП у містах Миргороді та Кремечуці.
Проект здійснюється Громадським об’єднанням «Полтава» спільно з коаліцією організацій в рамках програми «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні» у партнерсті з Регіональним фондом підтримки підприємництва по Полтавській області та за сприяння Національного фонду на підтримку демократії (NED). До проекту залучені експерти, активісти молодіжної мережі «Творці майбутнього».
На зустрічі у Миргороді 01.03.16р. експерти та громадськість обговорювали, наскільки затребуваним є надання е-послуг у ЦНАП, враховуючи відносно невелику кількість жителів, розглядали фінансові аспекти впровадження електронних послуг. Керівництво Миргородського ЦНАП погодилось розмістити у себе анкети для опитування громадян, які були заздалегідь розроблені активістами проекту. Також на зустрічі були присутні представники команди iGov, які розповіли про портал державних послуг iGov.org.ua. Опісля дискусії керівник центру Оксана Коротіна провела ознайомчу екскурсію по приміщенню Миргородського ЦНАП.
Наступного дня відбулася зустріч у Кременчуці. Керівник Кременчуцького ЦНАП Тетяна Печериця підготувала для присутніх мультимедійну презентацію, як запроваджувались електронні сервіси. Присутні обговорили технічні аспекти користування е-сервісами,
зокрема необхідність громадянам оформляти електронно-цифровий підпис, існуючі законодавчі перепони, нормативне регулювання електронних послуг.
Окрім громадських активістів, у дискусії також приймали участь керуючий справами Кременчуцького міськвиконкому Руслан Шаповалов та очільники КП «Міськоформлення», що розробляло програмне забезпечення для центру адмінпослуг. Після обговорення присутні мали можливість на власні очі ознайомитися з електронними новаціями Кременчуцького ЦНАП.
На прохання активістів проекту у приміщенні та на сайті центру були розміщені анкети для опитування громадян.
Дані від анкетування громадян будуть використані у підсумковому дослідженні щодо ефективності впровадження електронних послуг центрами надання адмінпослуг в Полтавській області. За результатами моніторингу експертами проекту будуть вироблені рекомендації
щодо подальшого реформування сфери адмінпослуг. Тож, незабаром, громадськість матиме змогу ознайомитись зі станом впровадження
електронних сервісів на Полтавщині.