Відбулися збори Полтавської організації Партії БПП «Солідарність»

На зібранні обговорили діяльність місцевих організацій партії, результати виборів 2017-2018 та підготовку до Президентських виборів у 2019 році.

Провели партійне зібрання голова Полтавської територіальної організації Партії «БПП «Солідарність» Андрій Пісоцький та керівник секретаріату ТО Партії «БПП «Солідарність» Олександр Сазонов.

Зібрання провели, оскільки пройшло вже п’ять місяців роботи у 2018 році. Також нещодавно була перевірка центральним секретаріатом місцевих організацій Полтавщини. Тому на зустрічі вирішили окреслити проблемні питання та нагородити тих, хто гарно працює. Наприклад, відзначили Гадяцьку районну та міську організацію партії.

Нагородження місцевих партійних організацій Нагородження місцевих партійних організацій

— Традиційно на високих позиціях за результатами роботи осередків партії Миргород, Лубни, Горішні Плавні і Диканька. Є кілька проблемних питань з організаціями Хоролу, Карлівки і Котельви, які мають ресурси та підтримку, але виходячи з рейтингу проведення заходів могли б працювати краще, — розповів Олександр Сазонов.

Структурні підрозділи Партії у Шишаках, Пирятині, Кременчуці, Лохвиці, Кобеляках і Гребінці повинні активізуватися, бо вони мають офіси, підтримку та всі можливості для ведення своєї діяльності. Якщо надалі організація не покаже гарні результати, її роботу призупинять і шукатимуть нових співробітників. Оскільки, за словами Олександра Сазонова, попереду важкі Президентські вибори-2019. 

Завдання на 1 вересня: забезпечити місцеві організації Партії кадрово та матеріально-технічною базою. 

— На зібранні обговорили питання щодо нашої партійної організації, майбутньої спільної роботи. Важливо зрозуміти одне: працювати нам потрібно ідеологічно. Якщо ми надалі плануємо підтримувати курс реформ, які запропонував Президент, потрібна підтримка органів місцевого самоврядування, — наголосив Андрій Пісоцький. 

Андрій Пісоцький та Олександр СазоновАндрій Пісоцький та Олександр Сазонов

За словами голови Полтавської територіальної організації Партії «БПП «Солідарність», на місцевих виборах кандидати, які йшли від цієї партії, перемогли із переважною більшістю голосів. Наприклад, останні вибори у Полтавському районі: Коломацька та Терешківська ОТГ. Очільниками стали кандидати від Партії БПП «Солідарність». До цього така ж ситуація була в Мачухах і Щербанях. 

На останніх місцевих виборах був великий тиск, а конкуренти Партії БПП «Солідарність» займалися підкупом виборців. За словами Андрія Пісоцького, спрацювала командна робота, тому гарні результати виборів саме від цієї партії. 

Також на зібранні наголосили на необхідності проводити активну роботу у ЗМІ, а саме: друкованих виданнях. Адже соціальні мережі потенційні виборці читають набагато менше, особливо люди похилого віку. Тому завдання місцевих структур — активізувати роботу у цьому напрямі.

Учасники зібрання партії БПП «Солідарність»

Головуючі на партійному засіданні розповіли, що новообрані очільники громад бачать, які є проблеми та над чим потрібно працювати. Вони повністю підтримують курс Президента та започатковані ним реформи. Основна відмінність: більше навантаження для голови об’єднаної громади. Це об’єм господарства, яке очільник отримує після виборів. І його потрібно не тільки утримувати, а й розвивати. 

— Приємно, що голови ОТГ бачать перспективу розвитку громади не тільки на один-два роки, а загалом. Вони прописують стратегічні плани розвитку територій та план їх реалізації, і чітко розуміють, що повинні зробити. А громада, яка довіряє кандидату і віддає свою підтримку у 60-70% голосів, чекає від нього гарної роботи, — підсумував Андрій Пісоцький. 

Також він наголосив, що потрібно працювати над комфортом та якістю послуг у громаді, щоб вони не відрізнялися від міських. Як приклад, поліцейська станція у Ланнівській ОТГ. Від Полтави структура відрізняється тільки кількістю працівників. Проте технології, умови та робітники — на рівні. Зараз у громад є велика перевага — рентні платежі. Тож є всі умови покращити території, зробити дороги та соціальні об’єкти кращими, ніж у Полтаві.

Прес-служба Полтавської ТО Партії «БПП «Солідарність»