Велика махінація: у Полтаві начебто стерилізовані собаки народжують цуценят

У мікрорайоні Сади самка з відміткою про стерилізацію на вусі виховує 8 цуценят і входить до великої агресивної зграї безпритульних собак

Не надто безпечно почуваються жителі багатотисячного мікрорайону Сади-2. Щодня сотні батьків з маленькими дітьми наражаються на небезпеку нападу зграї безпритульних собак. До зграї входить до десятка дорослих міцних псів, кілька самок і 8-10 цуценят. Вони вже роками живуть в районі ТРЦ Паровоз – зовсім впритул до торгового центру і дитячих майданчиків.

      – Щодня гуляємо тут з дітьми і кожного дня доводиться обходити цю місцевість або йти так, щоб не привертати уваги цих диких псів, – розповідає Оксана, мама 2 дітей і мешканка мікрорайону. – Якщо їм покажеться, що ми з родиною йдемо на занадто близькій відстані або становимо якусь загрозу – відразу кілька собак починають гарчати на нас, виставляючи зуби. А самка з цуценятами так взагалі реагує на будь-який рух в її сторону агресивно – захищає собачат. Особливо їх непокоять чомусь маленькі діти, не знаю, чого, але найбільше собаки починають непокоїтися, коли їм здається, що до них дитина підійшла занадто близько. А у нас тут такий район, що скрізь самі маленькі діти. Мені насправді страшно, ніколи достеменно не знаєш, що вчинить дика собака і коли їй здасться, що ми – загроза. 

[embedded content]

Найцікавішим в цьому випадку є те, що самка з 8 цуценятами має бірку на вусі – позначку того, що вона стерилізована. Непорочне зачаття, непорозуміння чи махінації комунальників і зоозахисників – з’ясовуватимемо у наступних матеріалах.