Василь Сачко: «Спортінг» – дуже сильна команда. Але і в неї є мінуси, якими ми завтра спробуємо скористатися!»

О 18:00 у виставковій залі міського будинку культури відбувається прес-конференція тренера полтавської «Ворскли» Василя Сачка та одного із ключових гравців команди – Вячеслава Шарпара перед грою із лісабонським “Спортінгом”. Наставник та гравець команди відповіли на питання українських і португальських журналістів.

Зокрема тренер «Ворскли» назвав «Спортінг» дуже сильною командою, але зауважив, що і у суперника є своє мінуси.

І у «Спортінга» є свої мінуси – команда не кращим чином почувається на виїзді. Це можна віднести до плюсів, якими ми завтра спробуємо скористатися.

В’ячеслав Шарпар сказав, що у досвідчених гравців команди немає хвилювання перед євро кубковими матчами і додав, що гравцям «Ворскли» дуже важливо, що на матчі зі «Спортінгом» буде аншлаг.

Суперник непростий, але у нас теж є свої сильні сторони. І треба завтра їх використати. Ми безумно раді, що будемо у Полтаві матчі свої проводити – ми дуже цього хотіли. Те, що буде аншлаг, будуть глядачі підтримувати нас, гнати вперед. Я вірю, що 12 гравець нам допоможе, – сказав Шарпар.

[embedded content]

Нагадаємо, гра між «Ворсклою» та «Спортінгом» відбудеться вже завтра о 19:55. Раніше прес-служба «Ворскли» повідомила, що на матч продали більше 10 000 квитків.