«Ваша абонентська книжка» в дії: комфорт, зручність та економія часу

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» оновило електронний сервіс «Ваша абонентська книжка». За його допомогою зареєстровані абоненти в будь-який зручний для них час можуть внести фактичні покази приладу обліку, перевірити стан розрахунків, роздрукувати рахунок для оплати.

Для зміни особових даних натисніть «Змінити мої налаштування». Ви можете змінити пароль, e-mail та номер мобільного телефону.

До рахунку, введеного при реєстрації, Ви можете додати інші, які Вас цікавлять. Для цього натисніть «+» справа від поля з основним рахунком та «Додати особовий рахунок». Заповніть обов’язкові поля (назва філії, особовий рахунок, сума останньої оплати). Натисніть «Додати».

Щоб занести покази лічильника, виберіть відповідний пункт меню «Покази лічильника» або натисніть активну кнопку «Занести покази лічильника», яка знаходиться у правій верхній частині інтерфейсу. Ви можете занести покази одно-, дво- або тризонного приладу обліку, обравши потрібний пункт. Заповніть поля, вказавши поточні покази лічильника і дату їх зняття. Пересвідчитись, що внесена інформація зафіксована, можна в розділі «Покази лічильника».

Нагадуємо, важливо щомісяця знімати покази електролічильника та повідомляти їх у ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО». Для недопущення заборгованості повідомляйте покази за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та на перший-другий робочий день наступного розрахункового періоду (календарного місяця).

Щоб переглянути та роздрукувати рахунок, натисніть на кнопку «Квитанція». Ознайомитися з тарифами можна у пункті меню «Загальна інформація». Споживачі теплової енергії міста Кременчука можуть дізнатися про послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води із відповідних пунктів меню.

Якщо у Вас виникли проблеми під час користування сервісом, зверніться до Кол-центру компанії за номерами телефонів: (0532) 510-910 (згідно з діючими тарифами міського та міжміського зв’язку), 0800-305-035 (безкоштовно на території України), 097-20-20-207, 093-17-02-533, 050-30-59-910 (безкоштовно в мережі мобільного оператора). Для отримання інформації потрібно вказати номер особового рахунку, прізвище абонента та адресу підключення. Ці дані необхідні для ідентифікації.

Адміністрація ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»