Вартові «Безпеки життя» разом із патрульною поліцією вийшли на охорону громадського порядку в Полтаві

Після Києва, Одеси та інших міст підрозділ воєнізованої охорони «Безпека життя», створений в складі Департаменту охорони Нацполіції, провів патрулювання вулицями нічної Полтави

Хлопці з «Безпеки життя» вийшли патрулювати вулиці — значить місто може спати спокійно. Усі вони як на підбір — високі та стрункі. За плечима кожного — досвід служби у зоні АТО. Але і в мирному житті вони продовжують захищати житті і здоров’я українців. 

Їх поява на вулицях Полтави викликає цікавість у перехожих. Хлопці охоче пояснюють людям — хто вони, і навіщо разом із поліцією заступили на чергування містом.

Безпека життя Безпека життя

Антонов Владислав із перших днів військового конфлікту — на Сході. Спершу на кордоні Херсонської області та АРК. Далі — гарячі точки Донбасу. Після демобілізації — одразу ж прийшов у «Безпеку життя», щоб професійно продовжити справу свого життя.

«Повернувшись із передової, ми готові захищати наших громадян, які мешкають в Україні. Це наш народ, і ми готові не лише його захищати, ми готові віддати за нього життя», — говорить Владислав Антонов.

Підрозділ воєнізованої охорони «Безпека життя» був створений рік тому під патронатом Міністра внутрішніх справ у складі Департаменту охорони Національної поліції України. Це реальне посилення перевіреними війною кадрами правоохоронного органу та одночасно важливий соціальний проект. 

«Даний проект направлений на працевлаштування воїнів АТО та їхню соціалізацію в суспільстві. Ми захистили свою країну на Сході, ми готові захистити людей в середині країни», — розповідає командир підрозділу, колишній учасник АТО Костянтин Баханов.

На відміну від багатьох формувань, які немов гриби після дощу з’являються нині в Україні, «Безпека життя» має чіткий правовий статус, а його учасники — спеціальну підготовку. 

«Програма направлена на викорінення кишенькових армій та маніпуляцій ветеранським рухом АТО з боку деяких чиновників, і я хочу нагадати слова міністра внутрішніх справ Арсена Авакова: право на силу має винятково держава», — нагадує Костянтин Баханов. 

Після нічного чергування вулицями Полтави, з самого ранку співробітники «Безпеки життя» мають ще одну важливу місію — на них покладено охорону громадського порядку під час проведення відбірного етапу Всеукраїнського турніру із дворового футболу. 

Свято футболу вдалося!Фінальна родзинка — товариська зустріч між футболістами з «Безпеки життя» та командою «Енергія». Перемогла дружба та його величність футбол. Вартові «Безпеки життя» вирушають нести службу столиці. Але повернуться до Полтави, щоб охороняти спокій і порядок на вулицях міста.

Богдан ЛЕБЕДЄВ