Валерій Головко підтримав військових і долучився до флешмобу #22PushupChallenge

Валерій Голвоко відтиснувся від підлоги на підтримку військових Валерій Голвоко відтиснувся від підлоги на підтримку військових

Патріотичний флешмоб #22PushupChallenge на підтримку військових поширюється полтавським сегментом Facebook. Сьогодні до нього долучився голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Про це очільник області написав на особистій сторінці у Facebook і завантажив відео. 22 віджимання від підлоги у виконанні очільника області — відповідь на виклик депутата Полтавської облради Валерія Прядка.

«Приймаю виклик від Валерія Прядка і долучаюся до флешмобу на підтримку ветеранів АТО. Хлопці, тримайтеся і пам’ятайте, що вирішити можна будь-які проблеми, адже поруч з вами люди, які вас люблять. Ну а естафету далі передаю голові Пирятинської райдержадміністрації Олегу Кучі», — написав Валерій Головко.

Валерій Головко Валерій Головко

До речі, учасниками флешмобу на підтримку ветеранів АТО стали й інші представники виконавчої влади Полтавщини. Зокрема, заступник голови — керівник апарату Полтавської ОДА Микола Білокінь та голова Гадяцької РДА Олексій Матюшенко. 

Нагадаємо, що 22 Pushup Challenge — це флешмоб, що започаткували 2016 року у США, після чого він став популярним у світі. І в Україні, зокрема. Його мета — підтримати учасників бойових дій із посттравматичним синдромом. Задля цього потрібно віджатися 22 рази і передати естафету далі. 

Флешмоб має символічну назву, яку отримав після оприлюднення звіту Департаменту у справах ветеранів у США в липні 2016 року про самогубства серед американських ветеранів за 2014 рік. З’ясувалося, що майже 22 колишні учасники бойових дій щодня накладають на себе руки через посттравматичні розлади. 

Для попередження самогубств серед ветеранів був започаткований рух «22Kill», на сайті якого можна пожертвувати гроші на допомогу ветеранам, а також ведеться рахунок віджимань.

В Україні естафета стала масовою на початку 2017 року. До неї долучились представники керівництва держави, військового командування, курсанти, військові, звичайні громадяни. Акція проходить на підтримку ветеранів, що повернулись із зони АТО.

Прес-служба Полтавської ОДА