Валерій Головко: «На Полтавщині, між владою і профспілками — тісна співпраця і повне порозуміння»

Сьогодні голова Полтавської ОДА зустрівся з профспілковою делегацією німецького міста Зінген. Обговорили співпрацю між владою та відповідними організаціями Полтавщини та основні виклики, які стоять перед профспілками нині.

Німецька профспілкова делегація перебуває в Україні понад тиждень. За цей час, кажуть, встигли оглянути визначні історичні місця та культурні пам’ятки. А головне — поспілкуватися з українськими колегами та вкотре обмінятися досвідом.

— З обласною радою профспілок Полтавщини ми підтримуємо тісні стосунки понад 25 років, — розповідає голова профспілки німецького Зінгена Енцо Сабаліно. — І спільна праця дозволяє нам вирішувати існуючі проблеми.

Місцевим професійним спілкам важко працювати за нинішніх економічних умов, відзначають німецькі гості. Проте, грамотний підхід до вирішення проблем дає результат. Хоча й працювати є над чим.

Зустріч з німецькою делегацією Зустріч з німецькою делегацією

Енцо Сабаліно Енцо Сабаліно

— Ми побували на Кременчуцькому вагонобудівному заводі і здивувалися високій якості тамтешньої продукції, — ділиться враженнями німецький гість. — Проте, не менш дивує і той факт, що підприємство дуже мало продукції експортує закордон.

Місцевим підприємствам варто якомога швидше перелаштовуватись, зважаючи на закриття російського ринку, і шукати партнерів закордоном, вважає голова Полтавської ОДА. Та, вдосконалюючи власне виробництво, нарощувати експорт продукції.

— Члени профспілок повинні мати гідну зарплатню і соціальний захист, — говорить Валерій Головко. — І ми намагаємося це забезпечувати.

Спільне фото Спільне фото

Як приклад, очільник області навів середню зарплатню, яка на Полтавщині становить близько 7 тис. грн, що є високим показником для України. Також Валерій Головко запевнив німецьких гостей: влада і профспілки області тісно співпрацюють і оперативно вирішують існуючі питання.

Сторони зійшлися на думці, що основне завдання нашої держави нині — припинити бойові дії та досягти миру. Тоді й покращення економічного стану не забариться. На завершення зустрічі сторони обмінялися подарунками. Гості з Зінгена вручили голові ОДА книгу з історії краю та сувенірну продукцію. Валерій Головко, у свою чергу, подарував видання «Гортаючи сторінки історії Полтавщини».

Прес-служба Полтавської ОДА