В Україну насувається циклон Xerxes. Чого чекати?

Черговий циклон принесе в Україну сильні опади і навіть дощі . Таким є прогноз від столичного метеоролога Наталки Діденко. Вона пише: 

– 7-го травня циклон з дивнуватим ім”ям Xerxes принесе в Україну нову  порцію дощів. Давно не бачили.У західних областях опади місцями очікуються сильними. Також усі будуть здивовані) І навіть подекуди, в прикарпатських районах, можливий мокрий сніг. У східній частині України втримається суха сонячна погода.

Температура повітря продемонструє неймовірний контрастна Заході буде найхолодніше, максимально всього +5+12 градусів, у Карпатах +1+5 градусів.На Сході – найтепліше, вдень +20+26 градусів. На решті території +12+18 градусів, у центральних областях місцями до +20 градусів.

Вітер віятиме з північного заходу, поривчастий, до сильного. На Сході напрямок вітру – південно-східний і лагідніший.

У Києві вівторок буде з дощами та рвучким вітром – парасолі, взуття, високі коміри.Температура повітря у столиці найближчої ночі +10+12 градусів, завтра вдень +15+17 градусів.Гойдалки з градусами триватимуть: у Києві 8 травня похолодає до +10+13, 9 травня потепліє до +15+17-ти.

Словом, корвалоли, нурофени та іншу подібну “смакоту” краще не вживати, проте можна тримати неподалік.

Це ще в нас снігу не було, як у Франції, Німеччині, Хорватії, Італії, Австрії і не лише.Тобто, є ймовірність, але все ж локація – ближче до гірських районів.Хто поїхав у Карпати нюхати полонинські квіточки, не завадив би пуховик та лижні черевики.

Теплого усім, не зважаючи на градуси, тижня)

Раніше ми розповідали В Україну повертаються дощі