В центрі Полтави обікрали дитячо-юнацьку школу боротьби

ДЮСШ «Авангард» ім. Івана Шемякіна ДЮСШ «Авангард» ім. Івана Шемякіна | Фото Владислава Власенка

У юних борців викрали 70 кг тренувального «заліза»

Вночі невідомі пограбували ДЮСШ «Авангард» ім. Івана Шемякіна. За попередніми даними зі школи викрали металевий інвентар для тренувань, а конкретно — диски для штанг. Також грабіжники побували у роздягальнях маленьких спортсменів. Спочатку крадіїв виявили юні «вільники», а потім тренери. Детальніше нам розповів тренер «Авангарда» з греко-римської боротьби Антон Пушкар.

— О 7:30 на тренування прийшли діти з секції вільної боротьби, — розповідає тренер. — Вони побачили, що на дверях зірваний замок і побоялися заходити всередину. Малеча чула, наче всередині гриміло залізо. Діти дочекалися тренера. Коли у школу приїхав я, теж побачив зірваний замок, всередині все перевернуто догори дригом. Винесли блини для штанг.

Новий замок на дверях Новий замок на дверях

За словами Антона орієнтовно злодії викрали чотири блина — дві «двадцятки» і два по 15 кг. Працівники школи вже змінили замок і звернулися до поліції. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Нагадаємо, що 30 червня полтавська влада уклала договір з дніпровською фірмою ТОВ «Майстер-Буд» на реконструкцію ДЮСШ № 3 (басейну «Дельфін» з добудовою). Під добудовою мається на увазі нова борцівська школа, куди мають переїхати вихованці «Авангарда» з аварійної будівлі, в якій школа базується зараз і в яку зрештою вдерлися грабіжники.

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»