В розриту «Полтававодоканалом» яму провалився сміттєвоз

Яма біля будинку на вул. Халтуріна, 7 Яма біля будинку на вул. Халтуріна, 7

На вулиці Халтуріна сміттєвоз «сів» в калюжу, з якої не зміг виїхати

Сьогодні у Полтаві, близько 10 години ранку, на вулиці Халтуріна, недалеко від дитячого будинку «Любисток», сміттєвоз КАТП-1628 застряг в провалі на дорозі. Остання в цьому місці — побита і затоплена водою. Водій сміттєвозу не оцінив наскільки може бути глибока яма у калюжі, поїхав прямо і «пішов під воду». Сміттєвоз прийшлося витягувати з ями вже іншим транспортом. Серйозних ушкоджень техніка не зазнала, тому автомобіль продовжує виконувати свою роботу.

Як розповів житель будинку на вулиці Халтуріна, 7, три тижні назад в цьому місці прорвало каналізацію. Приїхала служба «Полтававодоканалу», майстри розрили ґрунт, провели технічні роботи, засипали канаву. Через тиждень на тому самому місці знову «прорвало». Майстри водоканалу знову полагодили мережу, а яму на асфальті засипали гравієм. На думку місцевого жителя, через те, що в гравій перемішався з снігом, ґрунт розмок і просів, а в результаті стало пасткою для сміттєвозу. Поряд знаходиться ще одна яма, яка залита водою. Там водоканал також 3 тижні тому проводив роботи. Поки в неї ніхто не потрапив.

Розритий проїзд біля будинку на вул. Халтуріна, 7

Керівник Полтавського КАТП-1628 Тарас Бойко говорить, що в цьому випадку немає нічого незвичайного. Через побиті дороги сміттєвози часто застрягають у дворах.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»