В районі Київського вокзалу ремонтують внутрішньоквартальні проїзди

У Полтаві тривають ремонти міждворових проїздів, у тому числі за кількома адресами поблизу Київського вокзалу. Благоустрій територій виконують чотири бригади ремонтників. Уже з’явилися нові бордюри, стоянки для авто і майданчики для побутових потреб полтавців.

Дороги роблять фактично «з нуля». Робота кипить на різних напрямках. Завершити ремонт у мікрорайоні комунальники обіцяють досить швидко. Мешканці розповідають, що раніше тротуар був жахливий, дорога розбита, безліч ям.

— Діти часто падали, перечепалися, розбивали коліна. Машини потрапляли в ями. Зараз з’явилися нові бордюри. В нас буде нова дорога, — говорить Ірина — мешканка будинку № 9 по вулиці Зіньківська.

За ремонт асфальтового покриття взялися у дворах поблизу Київського вокзалу. Минулого року місцеві жителі під час зустрічі з депутатами з команди Андрія Матковського найбільше нарікали на тротуар у напрямку вокзалу. Відтоді мають нові пішохідні доріжки. Також звучало прохання навести порядок у дворах, яке наразі виконують.

— Тут є депутат районної ради Запара, якого обирали мешканці цих дворів. Ми спільно слідкуємо, щоб їхні доручення виконувалися. Якби у кожному дворі були такі депутати з нашої команди, то в усіх би дворах йшли такі масштабні роботи, — говорить Андрій Матковський.

Повна заміна бордюрів, доріжки, майданчики для сушіння білизни, ремонтують навіть стоянку для автомобілів. За словами працівників, у цих дворах наразі більшу частину робіт вже виконали. Хід ремонту інспектують представники команди депутата.

Андрій Матковський на зустрічі з мешканцями

Андрій Матковський на зустрічі з мешканцями Андрій Матковський на зустрічі з мешканцями

— Над благоустроєм будинків 7, 9, 11 по вул. Зіньківська та 2, 4, 8 по вул. Кондратенка одночасно працюють 4 бригади. Асфальтоукладником покриття робиться швидко. Думаю, до кінця цього тижня ми закриємо всі шість об’єктів, — говорить Володимир Григор’єв, прораб будівельної компанії.

Андрій Матковський запевняє, що всі пропозиції, звернення, зауваження розглядаються. Але просить мешканців набратися терпіння й з розумінням ставитися до того, що все одночасно виконати неможливо:

— На жаль, ми не можемо так: сьогодні — звернення, а завтра вже все зроблено, і проблема вирішена. Оскільки є всі ці бюрократичні процедури. Необхідно закласти гроші в бюджет, виготовити проектну документацію, кошторис, пройти їх оформлення. Наприкінці року ми звітуємося, що виконано за рік, і плануємо на наступний, що необхідно зробити. Потім контролюємо виконання.

За останній час число звернень від людей значно збільшилося. Пояснення просте — полтавці бачать зміни й вірять у дотримання обіцяного.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради