В Полтаві у Галереї мистецтв демонструють “Родинне дерево”

У Галереї мистецв відкрили виставку решників, гобеленів та картин, яку створила родина Пілюгіних.

Вчора, 17 серпня у Полтаві презентували художню виставку “Родинне дерево”, яка містить творчі шедеври родини Пілюгіних з Решетилівки, повідомляєDepo.Полтаваз посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Виставку приурочили до Дня незалежності України. Презентація відбулася у Полтавському художньому музеї імені М. Ярошенка. В експозиції – гобелени, рушники, картини, витинанки, іграшки. Головною темою робіт є пори року, що відчувається і в колярах, і в композиціях.

Голова сім’ї – Євген Пілюгін, виготовляє витинанки, пише портрети та натюрморти, створює гобелени. А його дружина – заслужена майстриня народної творчості Лариса Пілюгіна, займається вишивкою.Її рушники виконані традиційними техніками мережок та гладдєвих швів, характерних для Полтавщини.

Молодша донька Ольга Пілюгіна захоплюється килимарством та витинанками. Окрім того у родинній творчій майстерні навчає дітей основам образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, проводить майстер-класи. Старша донька Наталія Дмитренко також виготовляє гобелени, а ще текстильні скульптури.

Витвори мистецтва Родини Пілюгиних можна побачити в культурно-інформаційному центрі Парижу, в Посольстві Болгарії, Верховній Раді України. А ще в музеях, театрах та закладах відпочинку.У Галереї мистецтв виставка “Родинне дерево” триватиме протягом місяця.