В Полтаві прославлені спортсмени та тренери отримали від мера гроші та житло

У Полтавському міському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Особисто вітав усіх присутніх з професійним святом мер Олександр Мамай. Він зазначив, що кількість полтавських дітей, які сьогодні займаються спортом, перевищує тогорічну майже втричі.

Спортовців нагородили Почесними грамотами виконавчого комітету та грошовими винагородами в розмірі 500 грн.

А спортсмени, які прославили Полтаву на весь світ, отримали більш суттєві подарунки. Сертифікат на отримання 100 тис. грн Мамай вручив чемпіонці Європи з веслування на байдарках і каное у двійці, бронзовій призерці Європи у четвірці Марії Кічасовій. Її тренер – Заслужений тренер України – Сергій Кічасов також отримав 50 тис. грн.

Також сертифікат на отримання 100 тис. грн від Олександра Мамая було вручено Олександру Хижняку – найкращому боксеру чемпіонату світу 2017 року.

Тренер чемпіона світу, Заслужений тренер України Олександр Хижняк, також отримав 50 тис. грн.

Двом спортсменам вручили сертифікати на отримання житла. Один з сертифікатів отримав майстер спорту України з вільної боротьби, чемпіон України, учасник чемпіонату Європи Алфес Долідзе.

Ще один сертифікат на житло отримав Заслужений тренер України з карате, тренер збірної України з карате, тренер дев’яти чемпіонів та призерів Дефлімпіади 2017, тренер Полтавського областного регіонального центру “Інваспорт” Микола Богодистий.