В Полтаві мешканці будинку роками потерпають від нечистот

Уже кілька років мешканці багатоповерхівки на вул. Баяна, 8 в Полтаві страждають від запаху фекалій в їхньому будинку.

Причина – в проблемній каналізації, тому підвал затопило брудною водою з нечистотами, – повідомляє Громадське.

“Ми звертаємося постійно в Водоканал, в ЖЕО №2. Без кінця їх викликаємо. Приїжджає Водоканал і каже: у вас забита труба, що йде від будинку до люка. Тобто, це – робота ЖЕО. А ЖЕО те ж саме говорить про Водоканал” , – розповіла мешканка будинку Наталія Волошина.

Мешканці кажуть: крім запаху, в будинку з’явилися комахи, а ще починаються проблеми з фундаментом. “Напевно, наша місцева влада чекає, що будинок завалиться, тоді, можливо, звернуть на нас увагу”, – показують свій підвал люди.

Сантехніки ж скаржаться на мешканців. “Кидають памперси, консервацію, всілякі дурниці”, – говорить слюсар-сантехнік ЖЕО №2 Василь Барабаш. Вони відзначають: прокачують воду кожен день і переадресовують проблему “Водоканалу”.

Комунальники “Полтававодоканалу” наполягають, що свою роботу виконують, але проблема – більш глобальна.

“Колектор на тій вулиці дійсно є проблемним, як і більшість колекторів по місту взагалі”, – зазначила Громадському Ліана Козмійчук, прес-секретар “Полтававодоканалу”.

“Була виявлена ​​причина підтоплення, а саме – розгерметизація внутрішньобудинкової системи каналізації. Ця система не на балансі нашого відомства”.