В одному з магазинів Полтави людині продали пахлаву з пліснявою

В одному з кондитерських магазинів Полтави на вул. Соборності продали пахлаву з цвіллю.

Про це повідомили покупці в соцмережах і виклали фото.

Цікаво, що цей магазин на вулиці Соборності відкрився недавно, наприкінці травня.

Коли права споживача порушені — що робити?

Крок 1. Із претензіями і копією розрахункового документу необхідно звернутися до продавця товару/надавача послуги, які не влаштували. У двох екземплярах потрібно підготувати заяви з обґрунтованими зауваженнями та вимогами. Якщо порушник відмовляється взяти заяву з рук постраждалого споживача — надіслати її йому рекомендованим листом.

Зазвичай на цьому етапі більшість непорозумінь вирішується на користь споживача.

Крок 2. Якщо недобросовісний продавець товару/надавач послуг відмовляється йти назустріч або споживач не отримав відповіді від нього на свою заяву, необхідно сформувати пакет документів до ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області (36020, м.Полтава, вул.Воскресенський узвіз, 7). Туди входить: чек, квитанція або договір про придбання товару/послуги, заява із описом проблеми та точною назвою суб’єкта господарювання, фактичною адресою його роботи або/та місцезнаходженням торгівельного павільйону. Також варто додати копію заяви, яка попередньо направлялася порушнику поштою.

Тільки за наявності назви та адреси суб’єкта господарювання держслужбовці можуть позапланово перевірити недобросовісного підприємця/заклад. На все про все у них — 30 календарних днів.