В області перевірять пожежну безпеку у закладах освіти, охорони здоров’я та соціальних

Трагедія, що сталася у Одесі, коли загорівся коледж і загинули люди спонукала органи влади на місцях звернути увагу на пожежну безпеку. У нашій області до 26 грудня пройдуть масові перевірки у дитячих садочках, лікарнях, школах, ВНЗ, соціальних закладах. Перевірять також торговельні заклади та заклади громадського харчування.

Про це поінформував заступник начальника ГУ ДСН Полтавщини Володимир Гришанін.

« – Цьогоріч ми перевірили готелі та місця масового відпочинку людей. Всього 85, виявили 915 порушень, притягнули до відповідальності 88 осіб. Також перевірили заклади охорони здоров’я області. Виявили понад 5 тисяч порушень», – розповів Володимир Гришанін.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов закликав всіх керівників відповідних установ і організацій сприяти цим перевіркам.

«- Хочу наголосити, що в питанні безпеки компромісів не повинно бути жодних. Нині питання протипожежної безпеки – найважливіше. Закликаю всіх керівників структурних підрозділів, підприємств, установ та організацій сприяти цим перевіркам. Це вимога прем’єр-міністра й вона повинна бути виконана» – сказав Олег Синєгубов.

« – Кожен керівник несе особисту відповідальність за безпеку»– додав Олег Синєгубов.

Раніше ми писали В ОДА говорили, якою буде цьогорічна зима, та чи готові до неї відповідальні служби