В Миргороді попрощалися з місцевим депутатом Олегом Суприненком

Токарю за освітою і депутату-свободівцю було 29. У такому молодому віці він востаннє покинув домівку. Укоротили віку місцевому активісту злочинці, які побили Олега. У непритомному стані його знайшли родичі неподалік від дому.

Ян Квілінський (друг)між складанням протоколу і його знаходженням минуло менше години, вони щойно від’їхали і ми відразу його знайшли. Метрів за двісті від дому.

Дмитро Верескун: три-пять осіб з трубами, в масках, яка випадковість, випадковість- отримати біля магазину по голові, а коли тебе чекають і таке роблять з тобою- це не випадковість , це вбивство.

26 днів за життя Олега боролися лікарі. Він помер сьомого серпня у реанімаційному відділенні Полтавської обласної лікарні. Попрощатися з місцевим активістом зібралися сотні людей. Громадський діяч із непереборним відчуттям справедливості – саме таким був Олег Супруненко ще зі шкільної лави.

Говорить Олександр, однокласник Олега. Олександр, товариш був дуже надійний, ніколи не кидав ні в якій ситуації, людина, до кого можна було подзвонити вночі… був дуже відповідальним за свою роботу, як на заводі, де він працював роботі так і в партійному житті.

Таким Олег прийшов у політику: не боявся говорити правду й ставити незручні питання. Відстоював інтереси громади, яка його обрала, розповідає депутат Миргородської міської ради Аліна Шаніна:Одне з резонансних питань, яке він підняв – питання плати за проїзд у міському транспорті, була створена комісія і кожного року 1,2 млн. грн. для пільговиків, а їх така кількість не проїжджає і ми пробували наполягти на тому, щоб видавати квитки льготні, але відмовилися.

Розслідують цю резонансну справу обласні слідчі. Наразі поліцейські не знайшли винних. Поховали Олега Супруненка на кладовищі неподалік від батьківського дому. У нього залишилися дружина та півторарічний син. На його утримання надаватимуть грошову допомогу з міського бюджету.