В будинку родини з Полтави мешкають 17 котів-велетнів

Справжній котячий світ влаштувала у себе вдома полтавська родина. В будинку Александрових живе сімнадцять котів-велетнів екзотичної породи мейн-кун, повідомляє 24 канал.

Першого чотирилапого улюбленця породи мейн-кун Александрови привезли з Польщі у 2008 році. І через дев’ять років у будинку мешкає сімнадцят котиків. Мейн-куни – напрочуд лагідні і товариські. Вага дорослого котика може сягати до 10 кілограмів. Усі пухнастики проживають в будинку. Їм облаштували спеціальну кімнату з теплою підлогою. А шафу-купе переобладнали у пологове відділення.

Порода мейн–кун родом із американського штату Мен. В Україні цих кицьок почали вирощувати не так давно. І хоч ці тварини невибагливі, та все ж потребують неабиякого догляду. Лише одноденний раціон тварини – кілька кілограмів спеціального корму. Доглядати за котячим сімейством родині допомагають друзі.

Коти Александрових неодноразово перемагали на різноманітних виставках і конкурсах. Власники пухнастиків у майбутньому планують збільшити сімейство чотирилапих.