В акваторії Кам’янського водосховища на Дніпрі провели зарибнення

Днями на Дніпрі в акваторії Кам’янського водосховища провели зарибнення. У водойму випустили мальків білого товстолоба.

Деталі зарибнення розповіла очільниця Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області Оксана Кулинич. 

— Вчора, 20 листопада, близько 18 години вечора випустили мальків білого товстолоба у Дніпро, в акваторію Кам’янського водосховища, — розповіла Оксана Кулинич. 

Вона додала, що дане зариблення проводиться за кошти користувачів водних біоресурсів, які здійснюють промисловий лов на Кам’янському водосховищі. 

— У Дніпро випустили три тони білого товстолоба на загальну суму 75 тисяч гривень. Що важливо, під час вибору місця покупки зверталася увага на умови вирощування та якості риби й тому вибір зупинили на одному із кращих товарних господарств Чутівського району Полтавської області, — розповіла очільниця полтавського рибоохоронного патруля.

Товстолоб Товстолоб

У Дніпро випустили близько 8000 мальків дворічок білого товстолоба. Фахівці зазначають, що цей зарибок високої якості, має добру наважку — 360 грам.

Окрім того, сьогодні триває процес зариблення Кременчуцького водосховища в районі смт Градизьк Глобинського району. Зарибнення проводиться за кошти користувачів, що здійснюють промисел водних біоресурсів на акваторії Кременчуцького водосховища.

Нагадаємо, у Полтавській області інспектори рибоохоронного патруля розпочали поширення «Довідника рибалки». Роботу проводять серед рибалок любителів безпосередньо під час рибоохоронної діяльності.

Задля охорони зимуючої риби та згідно «Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України» та «Правил любительського та спортивного рибальства» Полтавський рибоохоронний патруль затвердив перелік зимувальних ям, де з 1-го листопада і до кінця зими не можна рибалити

Додамо, що вилов риби регулюється Правилами любительського і спортивного рибальства. Про порушення можна повідомити за телефонами гарячої лінії: 050-747-2579; ‎096-907-5008.

Полтавський рибоохоронний патруль