Увага конкурс «Патріотичний дизайн громадського транспорту»!

Прийняти участь

ПОЛОЖЕННЯ

Про проведення конкурсу

«Патріотичний дизайн громадського транспорту»

1. Загальні положення

Це положення регламентує статус і порядок проведення конкурсу «Патріотичний дизайн громадського транспорту» (далі – Конкурс), вимоги до учасників і робіт Конкурсу, порядок їх подачі на Конкурс і діє до завершення конкурсних заходів.

Конкурс проводиться з метою привернення уваги громадськості до проблематики анексії країною-агресором Криму, як невід’ємної частини території України.

Конкурс розглядається як механізм надання можливості висловити своє ставлення до подій які відбуваються в Україні, зробити свій внесок у формуванні справжньої Європейської держави.

Організатором Конкурсу виступає ГО «Громадське об’єднання Полтава», для якої пріоритетом є виховання покоління ПАТРІОТІВ яким не байдужа своя держава.

Додаткова інформація, коментарі до конкурсної теми, порядок оформлення публікуються на офіційному сайті організатора ─ http://www.go.poltava.ua/  

2. Організатори Конкурсу

Засновник Конкурсу – ГО «Громадське об’єднання Полтава».

Організацію з підготовки та проведення Конкурсу здійснює ГО «Громадське об’єднання Полтава» за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації.

3. Умови участі в Конкурсі

У Конкурсі зможуть узяти участь громадяни України віком від 1 до 100 років, які нададуть усі документи відповідно до умов Конкурсу.

Для участі у Конкурсі необхідно підготувати дизайн поклейки тролейбуса, що відповідає меті та завданням Конкурсу.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Надсилаючи роботу на Конкурс, учасник повинен зважати на дотримання у роботі необхідних умов:

 • Зміст і сюжет, не повинні суперечити законодавству України;

 • Наявність емоційного забарвлення, носіями якого є колір, шрифт, малюнок, графічні елементи тощо;

 • Відсутність відомостей, які суперечать дійсності (недостовірні відомості).

Матеріал повинен відповідати тематиці Конкурсу.

У роботах, надісланих для участі у Конкурсі, не повинно бути:

 • Імен авторів, адрес і телефонів, інформації про спонсорів, імен політичних діячів та лідерів рухів, у тому числі релігійних символів, назв та згадок (логотипів, брендів) товарної реклами у будь-яких формах згадок про політичні партії, а також політичних лозунгів, висловлювань, що несуть антидержавний та антиконституційний зміст;

 • Зображень: інтимних сцен, усіх видів свастики, насилля, дискримінації, вандалізму, що відображають тілесні страждання людей і тварин; інформації, яка в будь-якій формі принижує гідність людини чи окремої національної групи людей.

 • Роботи не повинні містити об’єкти права інтелектуальної власності, що не належать учаснику, жодним чином не порушувати вказаних прав третіх осіб.

 • Категорично забороняється використовувати чужі тексти чи ідеї дизайну (повністю чи частково). У разі невиконання цієї умови робота відсторонюється від участі в конкурсі.

Надіслані на Конкурс роботи повинні відповідати законодавству України.

4. Порядок організації і проведення Конкурсу

Конкурс проводиться на території України з 29 квітня 2016 року до 13 травня 2016 року.

Конкурс проводиться у два етапи:

 • Перший етап – з 29 квітня 2016 року до 13 травня 2016 року. На цьому етапі всі надіслані і прийняті до участі в Конкурсі роботи оприлюднюються на сайті http://www.go.poltava.ua/ для огляду, обговорення та коментування. Роботи приймаються до 13 травня 2016 року включно.

 • Другий етап – з 14 травня до 23:59, 15 травня 2016 року. Усі роботи оцінюються он-лайн – голосуванням для визначення переможця.

 • Підбиття підсумків за результатами інтернет-голосування – до 10:00, 16 травня 2016 року.

Конкурс проводиться за такою темою:

 • «Крим НАШ!» ─ тема, напруга якої не вщухає і буде змушувати страждати ще багато поколінь українців і кримських татар навіть після неминучого повернення Криму до складу України. Ми повинні пам’ятати про події лютого-березня 2014 року, ми повинні пам’ятати подвиг наших Героїв, ми повинні пам’ятати про підступність нашого ворога і безпорадність наших «союзників», ми повинні пам’ятати, аби не повторювати тих самих помилок у майбутньому.

До участі в Конкурсі допускаються вчасно подані авторські роботи, зміст яких відповідає затвердженій тематиці Конкурсу відповідно положення.

Усі роботи надсилаються в електронному вигляді на організаторам Конкурсу

Технічні вимоги до робіт:

 1. Робота на рухомому складі розміщується тільки в тих місцях, які на схемах позначені заштрихованими площинами (Додаток 1).

 2. Робота не повинна розміщатися на:

 • Рухомих елементах кузова (дверях, люках тощо);

 • Стиках люків, вікон, фальшборту та інших виступаючих елементах (від подібних виступів мінімальний відступ повинен становити 50 мм);

 • Вікнах тролейбуса;

 • Заводських та службових написах (інвентарних або державних номерах, заводській емблемі або назві, покажчиках напрямку посадки-висадки пасажирів тощо).

 1. Інвентарні номери тролейбуса повинні бути нанесені з чотирьох сторін на бортах тролейбуса (на вікнах розміщення інвентарних номерів заборонено).

Результати Конкурсу будуть розміщені на сайті http://www.go.poltava.ua/ до 11:00, 16 травня 2016 року.

Надсиланням матеріалів учасники надають згоду на їх публікування по телебаченню, в мережі Інтернет та друкованих засобах масової інформації, а також на те, що їх повернення Організатором не здійснюється. Усі рекламні матеріали не рецензуються.

5. Інтернет-голосування

Інтернет-голосування триватиме з 14 травня до 23:59, 15 травня 2016 року на сайті http://www.go.poltava.ua/

У голосуванні може взяти участь будь-який відвідувач сайту. Голосувати за одну і ту ж роботу можна лише один раз. Кількість робіт, за які голосує відвідувач, необмежена.

За результатами Інтернет-голосування визначаються переможець Конкурсу, який оголошуються у строк до 11:00, 16травня 2016 року на сайті http://www.go.poltava.ua/

6. Нагородження

За результатами конкурсу «Патріотичний дизайн громадського транспорту» переможцям присуджуються 1, 2 і 3-тє місця

Усі переможці Конкурсу нагороджуються дипломами із зазначенням призового місця і отримують призи.

Робота переможця який зайняв перше місце друкується та клеїться на тролейбус у м.Полтава.

Передача учасником своєї роботи для участі в Конкурсі відповідно до цих правил означає повну і безапеляційну згоду учасника із цим Положенням.

7. Інші умови

Організатор Конкурсу залишає за собою право використовувати конкурсні роботи в некомерційних цілях і без виплати грошової винагороди автору, але з обов’язковим зазначенням імені автора; проведення на території України соціальних рекламних кампаній, створених на базі конкурсних робіт, розповсюдження соціальної рекламної продукції в установах загальної і професійної освіти; відтворення робіт для потреб Конкурсу і з метою його реклами, для показу по телебаченню, для розміщення в пресі, в Інтернеті.

У разі виникнення вимог, претензій і позовів третіх осіб, у тому числі правовласників авторських і суміжних прав на надану роботу, учасник зобов’язується вирішувати їх від свого імені і за свій рахунок.

8. Контактна інформація

тел.: 0(532)50-99-50

тел.: 0(50) 648-09-83

тел.: 0(96) 212-84-08

e-mail: poltavago2005@gmail.com

Офіційний сайт Конкурсу: http://www.go.poltava.ua/