Усі маршрути практичних іспитів з ПДР тепер доступні онлайн

За посиланням можна обрати свій регіон, територіальний сервісний центр МВС, зручний для складання іспиту,та завантажити схеми маршрутів. За кожним сервісним центром МВС закріплено від 2 до 7 маршрутів, котрі обираються екзаменатором перед проведенням іспиту.
Перший етап проходить на майданчику для навчання з початкового керування. Маршрути використовуються  для проходження другого етапу практичного іспиту з ПДР, який проводиться в реальних умовах дорожнього руху.
Порядок отримання посвідчення водія відтепер такий: необхідно пройти медогляд, закінчити навчання та скласти іспит в автошколі, підготувати і подати відповідний пакет документів до територіального сервісного центру МВС, щоб отримати допуск до іспитів. З 27 листопада 2017 року в Україні посвідчення водія вперше видається строком на 2 роки.
Якщо ж ви сумніваєтеся у своїх знаннях у межах теоретичної частини ПДР, скористайтеся спеціальними тестовими завданнями на сайті Головного сервісного центру МВС. Для зручності – безкоштовний онлайн-тренажер. Він є ідентичним до іспиту, що складається в сервісному центрі МВС. Тут також можна знайти всі питання з ПДР та варіанти відповідей на них.

За матеріалами прес-служби РСЦ МВС в Полтавській області