Упродовж п’яти днів на Полтавщині зникли п’ятеро дітей — чотирьох повернули батькам

Поліція розшукує 12-річного кременчужанина Івана Голобородого Поліція розшукує 12-річного кременчужанина Івана Голобородого

За останні п’ять днів поліція Полтавщини розшукувала п’ятьох дітей, чотирьох з яких вже повернули додому

Упродовж п’яти днів на лінію «102» до органів поліції Полтавської облатсі надійшло п’ять повідомлень та заяв про зникнення дітей. Поліцейські оперативно розшукали та повернули додому чотирьох з них. 12-річного школяра з Кременчука поки шукають. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв

Про зникнення 16-річного мешканця Глобинського району повідомила його мати. На пошуки хлопця зорієнтували групи реагування патрульної поліції та громадськість. Поліцейські за кілька годин після зникнення знайшли хлопця на території району та повернули додому.

У Кременчуці бабуся зателефонувала до поліції та заявила про зникнення 14-річної онуки. Поліція знайшла дівчину та повернула додому.

У Полтаві упродовж години правоохоронці розшукали 14-річного хлопця, який не вперше залишає постійне місце проживання.

Пішла з дому увечері та не повернулася 14-річна мешканка Горішніх Плавнів. Про її зникнення до поліції повідомила матір. Розшукали неповнолітню співробітники поліції. Дівчина була у подруги.

З усіма неповнолітніми та їх батьками правоохоронці провели профілактичні бесіди про недопущення подібних дій у майбутньому.

Також зараз співробітники поліції продовжують шукати 12-річного кременчужанина. Вранці 6 листопада Іван Голобородий пішов з дому. Зараз його місцезнаходження невідоме.

Якщо ви бачили дитину, схожу на розшукуваного, або вам відоме місцезнаходження Івана Голобородого, прохання повідомити до відділення поліції № 1 міста Кременчук за телефоном 053-676-75-58, або на безкоштовну лінію «102».

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»